Натуральна черепиця Tondach Медитеран Плюс

відгуків: 1

Натуральна черепиця Tondach Медитеран Плюс – ще одна з найдостойніших колекцій керамічної черепиці від корпорації Тондах. Даний виробник при виготовленні покрівельної продукції основні пріоритети ставить перед собою такі – якість і доступність. Ексклюзивний вид хвилі, який має покриття, додає їй вишуканості і багатого зовнішнього вигляду. Покрівля з керамічної черепиці Медитеран Плюс дуже популярна, особливо завдяки своєму високому профілю в середземноморському стилі.

Розміри матеріалу такі: довжина плитки становить 446 мм, а ширина – 255 мм. З вагою однієї плитки в 3,1 кг не виникає складнощів при транспортуванні і укладанні покриття. Кількість плиток, які повинні покрити один метр покрівлі, це приблизно 14 штук.

Купити натуральну черепицю Tondach Медитеран Плюс

Колірний діапазон, в якому представлена черепиця даної моделі, дуже різноманітна. Тут є і теплі і холодні відтінки, а також найрізноманітніші кольори. Чіткий і високий профіль черепиці забезпечує їй перевагу в зовнішніх даних над іншими типами покриттями. Це означає, що ваша дах буде виглядати сучасно і багато, а її облаштування НЕ зажадає понад великих коштів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера