Натуральна черепиця Tondach Бобровка

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина робоча200 мм
Довжина400 мм
Вага1,9 кг / 1 плитку
Вага в упаковці61,0 кг/м2
Кількість листів35 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття250-280 мм
Ширина покриття190 мм
Крок обрешітки145-160мм
Мінімальний ухил покрівлі30°

Натуральна черепиця Tondach Бобровка – класичний вид покрівлі при застосування подібного покриття забезпечений. Закруглена форма черепиці додасть будь-якому даху ексклюзивності. На додаток до вдалого геометричному рішенням можна вибрати оптимальний відтінок з бажаним типом покриття плитки.

Розмір однієї плитки становить 400 мм по довжині і 190 мм по ширині. Що стосується рекомендації по куту нахилу і кроку обрешітки, то вони змінюються в залежності від вихідних даних. Так, наприклад, при мінімальному куті нахилу ската покрівлі 25 градусів оптимальним буде крок обрешітки в 145 мм, а витрачатися матеріал буде з розрахунку 35 штук на метр квадратний. При збільшенні показника кута до 45 градусів обрешітку можна облаштовувати з великою відстанню – 160 мм, а кількість задіяних плиток в облаштуванні одного метра квадратного кролі знижується до 32 штук.

Купити натуральну черепицю Tondach Бобровка

Черепиця марки Бобрівка радує на тільки естетикою геометричної форми, а й широким діапазоном кольорів. Ви може придбати таку черепицю без будь-якого покриття, і вона буде мати натуральний відтінок, який буде актуальний в будь-який час. Також є можливість замовити черепицю Бобрівка з покриттям агноб, глазур і глазур «Амадеус».

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера