Натуральна черепиця Creaton Viva

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний403 х 268 мм
Вага3,5 кг / 1 плитку
Вага в упаковці45,8 кг/м2
Кількість листів13 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі12-90°

Натуральна черепиця Creaton Viva – покриття з поверхнею в формі хвиль. Відрізняється здатністю до тривалого збереження своїх зовнішніх характеристик. Дизайн плиток виконаний з урахуванням сучасних ідей в будівництві. Особливу гармонійність покриттю додає м’який перехід хвилі від світлих до темних тонів одного відтінку. Не тільки естетичні дані є гідністю покриття Креатон Вива, але і технічні параметри заслуговують вашої уваги.

У поєднанні з продуманою структурою плиток, естетичні переваги матеріалу роблять його по істині гідним покрівельним покриттям. Плитки обладнані надійними замками, також є подвійні пазові з’єднання. Щоб убезпечити себе від впливу зовнішніх факторів, досить застосувати матеріал від перевіреного виробника.

Купити натуральну черепицю Creaton Viva

Чим характерне використання черепиці даної колекції, так це легкістю експлуатації та монтажу. Плитки мають настільки продуману форму і структуру, що весь процес роботи з ними зводиться до мінімальних трудовитрат з боку покрівельників і домовласника. Покриттю не страшні ні корозія, ні виникнення моху або скупчення грязьових мас.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера