Натуральна черепиця Creaton Sinfonie

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний485 х 300 мм
Ширина робоча228 мм
Вага4,9 кг / 1 плитку
Кількість листів10,9 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі20°
Рекомендований кут нахилу покрівлібольше 22°

Натуральна черепиця Creaton Sinfonie – покриття яке стало втіленням особливого дизайну і економічності. Завдяки тому, що матеріал виконаний у великому форматі, його витрата складає всього 10 плиток на один метр квадратний. У порівнянні з малоформатними плитками інших колекцій, цей показник стає на 30 відсотків меншим.

Керамічна черепиця Креатон Симфонія має S-подібну форму, що відразу виділяє її на тлі інших покриттів. Швидкий процес монтажу і гнучкість покриття досягаються тим фактором, що плитки мають рухливі пазові з’єднання. Для чого потрібно таке пристосування? Щоб плитки черепиці великих розмірів могли щільно прилягати до опалубки і повторити ті вигини, які має покрівельна конструкція.

Купити натуральну черепицю Creaton Sinfonie

Черепиця Симфонія від Креатон має хорошу зону перекриття, а значить вона буде ідеальним захистом від дощу і вітру в негоду. Ідеальний захист, яка досягається за рахунок використання сучасних замків, дозволяє не боятися навіть найсуворіших експлуатаційних умов. Технічні параметри матеріалу також гарантують вам прекрасний відведення води і не доведеться турбуватися про скупчення бруду.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера