Натуральна черепиця Creaton Rustico

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний400 х 255 мм
Вага45
Вага в упаковці45,0 кг/м2
Кількість листів15 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі20-90°

Натуральна черепиця Creaton Rustico – покриття з ідеальним зовнішнім виглядом і характеристиками. Виготовлено з якісної глини, яка набуває необхідну міцність при високих температурах. Стиль, в якому реалізована колекція, традиційний. Тому такий матеріал можна застосувати в будь-яких умовах і для оформлення покрівлі будь-якої будівлі. Плитка черепиці реалізована таким чином, що на ній є два жолобка. Вона має невеликий радіус і розташовуються симетрично по відношенню один до одного. Крім декоративної функції, жолобки також забезпечать ефективне відведення води.

Купити натуральну черепицю Creaton Rustico

Модель керамічної черепиці Креатон Рустіко виглядає привабливо на покрівлі приватного будинку, надає йому своєрідної виразності. Наявність подвійної жолобкової системи, яка виконує важливі функції, робить матеріал ще більш цікавим для потенційних покупців.

Розмір торцевого зазору становить 21 мм, тому черепиця досить гнучка і легка в укладанні. Гармонійно вписуючись в різні ландшафтні умови, черепиця Рустіко від компанії Креатон, є ідеальним поєднанням ціни і якості.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера