Натуральна черепиця Creaton Romano

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний430 х 255 мм
Вага3,5 кг / 1 плитку
Вага в упаковці50,7 кг/м2
Кількість листів12,2 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівліот 22°
Рекомендований кут нахилу покрівлі12-90°

Натуральна черепиця Creaton Romano – традиційне керамічне покриття, яке створено відповідно до інноваційним технологіям компанії Креатон. В даному матеріалі з’єднані романський стиль і старовинні традиції, елегантність ліній і шарм відтінку. У дизайні покрівлі з керамічної черепиця Романо немає вад. Вона досконала, надійна і естетична. За рахунок нестандартних хвиль, які виконані в конусоподібній формі, вдається створити надзвичайний ефект гри світла і тіні. Романський стиль в архітектурі якраз і характеризується подібними конічними виступами.

Привабливі зовнішні дані покриття в середземноморському стилі доповнюються його відмінними технічними характеристиками. Рекомендації по мінімальному куту нахилу покрівлі – від 12 градусів. Ідеальні стики плиток і легкість укладання – це результат продуманої форми і структури матеріалу.

Купити натуральну черепицю Creaton Romano

Практичні замки, які дозволяють забезпечити для покрівлі цілісне покриття з високим ступенем захисту від протікань, а також достатня зона перекриття плиток – ось основні особливості матеріалу. Романський стиль плиток ідеально підкреслять природними відтінками.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера