Натуральна черепиця Creaton Ratio

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний446 х 265 мм
Вага3,5 кг / 1 плитку
Вага в упаковці42,7 кг/м2
Кількість листів11,7 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі16-90°

Натуральна черепиця Creaton Ratio – покрівельний матеріал з натуральним складом, який має найкращі технічні та естетичні характеристики. Класичний дизайн і прийнятна ціна продукції робить її більш привабливою для покупців. До того ж для покриття Креатон раціо характерними є високий рівень водонепроникності і теплопровідності. Виконано покриття в великому форматі. Цей факт сприяє швидкому процесу укладання.

Структура плиток має спеціальні жолобки, які повинні забезпечувати своєчасний відвід води з поверхні покрівлі. Нестандартна форма плиток і її формат дозволяють мінімізувати витрати покриття на метр квадратний – для цього знадобиться на 20 відсотків менше покрівельного матеріалу.

Купити натуральну черепицю Creaton Ratio

Традиційний підхід до дизайну покриття і використання тільки передових виробничих технологій є запорукою високої якості натуральної черепиці Creaton Ratio. Естетично така покрівля не має конкурентів, а домовласник залишається задоволений своїм вибором. Виготовляється продукція даної колекція виключно в Європі, всі процеси проходять під суворим контролем якості.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера