Натуральна черепиця Creaton Rapido

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний502 х 325 мм
Ширина робоча278 мм
Вага4,9 кг / 1 плитку
Кількість листів8,1 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівлі23°
Рекомендований кут нахилу покрівлі30°

Натуральна черепиця Creaton Rapido – продукція під відомим брендом, яка зуміла в собі поєднати високі технології і традиційний підхід до виготовлення керамічного покрівельного покриття. Укладання листів керамічної черепиця Креатон Рапидо відбувається досить швидко, а все завдяки її великому формату. Для облаштування одного метра квадратного покрівлі знадобиться близько восьми плиток матеріалу. Плитки натуральної черепиці колекції Rapido мають рухливі пазові замки і спарені жолобки для відведення вологи. Покрівля з такого матеріалу буде не тільки чудово виглядати, але і буде дуже функціональної.

Купити натуральну черепицю Creaton Rapido

З основних достоїнств матеріалу варто назвати її надійність. Завдяки продуманій системі замків матеріал стає повністю безпечним у використанні і дозволяють не турбуватися про можливе протікання покрівлі.

Вода з поверхні даху відводиться ефективно і швидко, адже виробник подбав про наявність спеціальних жолобків. Також покрівельники дуже цінують гнучкість покриття і його максимальну стійкість до зовнішніх чинників. Захистити власний будинок від впливу погодних умов реально з використанням сучасного натурального покриття – черепиці СREATON Рапідо.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера