Натуральна черепиця Creaton Premion

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний460 х 280 мм
Вага3,3 кг / 1 плитку
Вага в упаковці42,7 кг/м2
Кількість листів11,6 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Мінімальний ухил покрівліот 10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі22-90°

Натуральна черепиця Creaton Premion – покриття з натуральної глини, виробництво якого передбачає використання особливого способу випалу плиток. Ця колекція з’явилася в результаті бажання розробника створити матеріал з преміальною якістю і чудовими даними експлуатації. Якщо Ви в пошуку якісного покриття з натуральної глини і хочете бути впевнені в його надійності, оптимальним рішенням стане керамічна черепиця Креатон Преміон.

Технічними перевагами використання продукції даної марки є те, що вона має відмінні дані гнучкості і стійкості. До того ж її зовнішні параметри дозволять створити покрівлю дуже естетичну.

Купити натуральну черепицю Creaton Premion

У Києві найкращі цінові пропозиції на продукцію колекції Преміон від компанії Креатон пропонує «Сітібуд». Ви зможете на практиці оцінити всі достоїнства і пишність зовнішніх даних покрівлі, змонтованої за допомогою керамічної черепиці від всесвітньо відомої компанії.

Особливий спосіб випалу глини передбачає використання найвищих температур – близько 1100 градусів за Цельсієм. Так плитка покриття не тільки стає міцною, але і набуває особливо насичений відтінок.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера