Технічні характеристики:

Повна довжина500 мм
Повна ширина300 мм
довжина покриття425 мм
Ширина покриття 255 мм
Вага 1 плитки3,74 кг
кількість в 1 м.кв.8,8 шт.
крок обрешітки370 мм
Гарантія33 года
Мінімальний ухил покрівлі20°
Вага32,9 кг/м2

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Танго – сучасний вид покрівельного покриття, яке виготовляється на найсучасніших заводах корпорації Тондах. Зовні таке покриття зможе забезпечити вашої даху середземноморський стиль оформлення. Незалежно від форми даху, яку необхідно облаштувати, черепиця Танго дозволяє вирішити будь-яке завдання і домогтися найкращих результатів експлуатації матеріалу. Плитка зроблена таким чином, що через спеціальні жолобки достатньої глибини в потрібний момент ефективно відводиться волога – наприклад, в дощовий період.

Купити натуральну черепицю Tondach Танго

Використання матеріалу можливо в тому випадку, якщо скати покрівлі мають кут нахилу не менше 12 градусів. Виконано плитки у великому форматі, доказом чого є служить їх розмір – довжина 500 мм і ширина 300 мм. Щоб забезпечити грамотний монтаж, потрібно забезпечити обрешітку з оптимальним кроком – 370 мм. П’ять основних відтінків, в яких можна придбати керамічну черепицю Танго від Tondach виконані з використанням ангобірованного покриття.

Незвичайний малюнок, який з’являється на покрівлі після укладання матеріалу, є не тільки відмінною рисою колекції, але і вдалим рішенням для відводу не бажає вологи.

Оцените!