Технічні характеристики:

Повна довжина 500 мм
Повна ширина 300 мм
довжина покриття 425 мм
Ширина покриття  255 мм
Вага 1 плитки 3,74 кг
кількість в 1 м.кв. 8,8 шт.
крок обрешітки 370 мм
Гарантія 33 года
Мінімальний ухил покрівлі 20°
Вага 32,9 кг/м2

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Танго – сучасний вид покрівельного покриття, яке виготовляється на найсучасніших заводах корпорації Тондах. Зовні таке покриття зможе забезпечити вашої даху середземноморський стиль оформлення. Незалежно від форми даху, яку необхідно облаштувати, черепиця Танго дозволяє вирішити будь-яке завдання і домогтися найкращих результатів експлуатації матеріалу. Плитка зроблена таким чином, що через спеціальні жолобки достатньої глибини в потрібний момент ефективно відводиться волога – наприклад, в дощовий період.

Купити натуральну черепицю Tondach Танго

Використання матеріалу можливо в тому випадку, якщо скати покрівлі мають кут нахилу не менше 12 градусів. Виконано плитки у великому форматі, доказом чого є служить їх розмір – довжина 500 мм і ширина 300 мм. Щоб забезпечити грамотний монтаж, потрібно забезпечити обрешітку з оптимальним кроком – 370 мм. П’ять основних відтінків, в яких можна придбати керамічну черепицю Танго від Tondach виконані з використанням ангобірованного покриття.

Незвичайний малюнок, який з’являється на покрівлі після укладання матеріалу, є не тільки відмінною рисою колекції, але і вдалим рішенням для відводу не бажає вологи.

Оцените!