Технічні характеристики:

Розміри 460 х 280 мм
Мінімальний кут нахилу покрівлі от 10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі 22-90°
Вага 1 плитки  3,3 кг
Вага в 1 м.кв. 42,7 кг
Кількість в 1 м.кв. 11,6 шт.
Гарантія 50 років

Кольорова гама

Натуральна черепиця Creaton Premion – покриття з натуральної глини, виробництво якого передбачає використання особливого способу випалу плиток. Ця колекція з’явилася в результаті бажання розробника створити матеріал з преміальною якістю і чудовими даними експлуатації. Якщо Ви в пошуку якісного покриття з натуральної глини і хочете бути впевнені в його надійності, оптимальним рішенням стане керамічна черепиця Креатон Преміон.

Технічними перевагами використання продукції даної марки є те, що вона має відмінні дані гнучкості і стійкості. До того ж її зовнішні параметри дозволять створити покрівлю дуже естетичну.

Купити натуральну черепицю Creaton Premion

У Києві найкращі цінові пропозиції на продукцію колекції Преміон від компанії Креатон пропонує «Сітібуд». Ви зможете на практиці оцінити всі достоїнства і пишність зовнішніх даних покрівлі, змонтованої за допомогою керамічної черепиці від всесвітньо відомої компанії.

Особливий спосіб випалу глини передбачає використання найвищих температур – близько 1100 градусів за Цельсієм. Так плитка покриття не тільки стає міцною, але і набуває особливо насичений відтінок.

Оцените!