Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина337 мм
Тип основистекловолокно
Тип бітумамодифікований
Вага24,4 кг в упаковці
Видима частина листа245 мм
Кількість в упаковці 3,05 м.кв.
Вага в 1 м.кв.8,0 кг
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Vintage – ідеальний варіант м’якої покрівлі від виробника, який славиться своїми інноваціями в сфері виробництва гнучких покрівельних матеріалів. Колекція Тегола Вінтаж відноситься скоріше до класичних варіацій матеріалу, ніж до нестандартних. Вона реалізована в такій формі нарізки, яка нагадує правильно складений прямокутник.

Загальна картина викликає асоціацію з цегляною стіною. Старовинний вигляд покрівлі забезпечений, якщо ви вирішите купити гнучку черепицю Tegola Vintage. На перший погляд дизайнерське рішення може здатися простакуватим для такого серйозного виробника, але з іншого боку таке рішення унікальне – воно дозволяє облаштувати покрівлю будь-якої будівлі, незалежно від його вагомості в суспільстві.

Купити бітумну черепицю Tegola Vintage

У колірній палітрі колекції містяться основні кольори – сірий, коричневий, червоний і зелений. Така натуральність відтінків підкреслює класичні рішення в реалізації колекції. Оформити свій будинок без надмірностей і застосувати в цьому процесі надійне покриття легко – потрібно вибрати один з варіантів продукції під багатообіцяючою брендом Тегола.

Оцените!