Бітумна черепиця Tegola Vintage

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Видима частина листа245 мм
Вага8,0 кг
Вага в упаковці24,4 кг в упаковці
Площа загальна3,05 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Vintage – ідеальний варіант м’якої покрівлі від виробника, який славиться своїми інноваціями в сфері виробництва гнучких покрівельних матеріалів. Колекція Тегола Вінтаж відноситься скоріше до класичних варіацій матеріалу, ніж до нестандартних. Вона реалізована в такій формі нарізки, яка нагадує правильно складений прямокутник.

Загальна картина викликає асоціацію з цегляною стіною. Старовинний вигляд покрівлі забезпечений, якщо ви вирішите купити гнучку черепицю Tegola Vintage. На перший погляд дизайнерське рішення може здатися простакуватим для такого серйозного виробника, але з іншого боку таке рішення унікальне – воно дозволяє облаштувати покрівлю будь-якої будівлі, незалежно від його вагомості в суспільстві.

Купити бітумну черепицю Tegola Vintage

У колірній палітрі колекції містяться основні кольори – сірий, коричневий, червоний і зелений. Така натуральність відтінків підкреслює класичні рішення в реалізації колекції. Оформити свій будинок без надмірностей і застосувати в цьому процесі надійне покриття легко – потрібно вибрати один з варіантів продукції під багатообіцяючою брендом Тегола.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера