Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Ширина 340 мм
Тип основи стекловолокно
Тип бітума модифікований
Вага 33,25 кг в упаковці
Кількість листків 24 шт./упаковка
Кількість в упаковці  3,5 м.кв.
Клейовий шар суцільний
Тип верхнього шару кам’яні гранули (базальт)

Кольорова гама

Бітумна черепиця Tegola Standart – гнучке покриття з бітуму, малюнок якого реалізований досить просто, це класичний прямокутник. Щоб надати м’якість зовнішнім виглядом матеріалу використовується широка палітра відтінків – серед них є і яскраві, і більш м’які пастельні. Колекція черепиці Тегола Стандарт, маючи класичний дизайн, виглядає дуже привабливо в порівнянні з іншими моделями гнучкої покрівлі.

Гнучка черепиця Tegola Standart відмінно вписується в архітектуру тих будинків, які реалізовані в сучасному дизайні. Вона також дозволить доповнити всю витонченість будови своєю елегантністю і візуальним досконалістю.

Купити гнучку черепицю Tegola Standart

На ринку продукція даного виробника з класичної прямокутної формою нарізки представлена такими відтінками: Кедр, Соснова кора, Червоний Європа, Синя ніч, Зелений камінь, Чорний сланець.

У поєднанні з вдалою формою гонтів, красивий і насичений відтінок тільки примножить всі достоїнства в зовнішньому вигляді матеріалу і покрівлі відповідно. Купити бітумну черепицю Tegola Standart можна у компанії «Сітібуд», в асортименті якої представлені всі відтінки і інші колекції виробника з світовим ім’ям.

Оцените!