Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 333 мм
Товщина гонту 3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 31,5 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 10,5 кг
Гарантія 15 років
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Танго – гнучке покриття з скловолокна, якому властива нестандартна форма нарізки листів – пелюстки. Крім оригінальності форми, матеріал може продемонструвати і такі своїх характеристики, як висока міцність, надійність і тривала експлуатація.

Купити бітумну черепицю Shinglas Танго

Гарантія на даний продукт невелика – всього 15 років. На практиці ж цей термін може спокійно подвоїться без будь-яких втрат якості покрівельного покриття. Виробникові важливо було досягти ідеального співвідношення вартості матеріалу з його технічними параметрами, щоб дана колекція була цікава як можна більшій кількості покупців. Гонти з незвичайною формою завжди привертають погляди, адже зовні вони нагадують пелюстки квітки або листя дерев. А якщо вибрати природний відтінок листя, можна спокійно перенестися в прекрасний таємничий ліс.

Купити гнучку черепицю Shinglas Танго можна недорого, але завжди перевіряйте оригінальність продукції. Повинні бути в наявності всі документи на матеріали – це і гарантія, і технічний паспорт. На вибір у вас буде 4 варіанти відтінків, всі вони наближені до натуральних і допоможуть у створенні класичної оригінальної покрівлі.

Оцените!