Технічні характеристики:

Довжина 1000 мм
Товщина 335 мм
Товщина гонту 2,7 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип бітума SBS-модифікований
Вага 25,0 кг/упаковка
Вага 1 м.кв. 12,5 кг
Гарантія 20 лет
Посипання багатофракційне базальтовий гранулят
Водонепроникність 100 %

Кольорова гама

Бітумна черепиця Shinglas Ранчо – покриття, термін гарантії якого дійсний протягом 20 років. Продукція колекції доступна кожному, адже ціна на неї не така висока, як на аналогічні покриття з більш тривалим терміном гарантійного обслуговування. Крім відмінності в терміні гарантії, бітумна черепиця Шинглас Ранчо також відрізняється і своєю формою.

Використовувані у виробництві дуже міцний стеклохолст сприяє тому, що покрівля відмінно зберігає свої функції незалежно від умов експлуатації. Гнучка черепиця Шинглас Ранчо представлена чотирма тонами – коричневим, сірим, червоним і бронзовим. Класичні відтінки в поєднанні з формою нарізки, яка іменується не інакше, як дракона зуб, роблять можливим отримати покрівлю не тільки привабливу, але і міцну.

Купити бітумну черепицю Shinglas Ранчо

Коли домовласник цінує простоту дизайну і доступність матеріалів, купити бітумну черепицю Шинглас Ранчо – це перше, що може прийти йому на розум. Досить відоме на ринку покриття користується неймовірним попитом на увазі свою доступність і надійності.

Як показує багаторічна практика експлуатації м’якої покрівлі виробника Техноніколь, у домовласників залишаються тільки найкращі враження від використання продукції компанії.

Бітумна черепиця Shinglas Ранчо
5 (100%) 1 Голос[ов]