Сайдинг під камінь

Сайдинг під камінь – прекрасна альтернатива натуральному матеріалу. Це чудовий матеріал для облицювання, який, на відміну від натурального, має невелику вагу і відрізняється простотою монтажу. Такий облицювальний матеріал досить популярний, оскільки має доступну ціну, а на вигляд дуже складно відрізнити його від натурального.

Види сайдинга під камінь

  1. Вініловий.
  2. Металевий.

І перший, і другий варіант – прекрасне рішення для облицювання будівлі. Обидва матеріали стійкі до дії атмосферних явищ, легкі в монтажі, але при ремонті замінити вініловий сайдинг буде набагато простіше. Металевий же варіант має більшу зносостійкість.

Слід ознайомитися з нюансами облицювання, перш ніж монтувати цокольний сайдинг під каміння.

Особливості монтажу сайдинга
Монтуючи фасадний сайдинг під каміння слід дотримуватися певних рекомендацій. Умовно цей процес можна розділити на кілька етапів:

  1. Перш за все необхідно підготувати поверхню для подальшої роботи з нею. Для цього необхідно вирівняти її і обробити антисептиком.
  2. За потреби, накладається утеплювач.
  3. Установка обрешітки.
  4. Гідроізоляція за допомогою плівки.
  5. Кріплення направляючої панелі за допомогою цвяхів.
  6. Облицювання цокольним сайдингом під камінь.

Щоб процес облицювання пройшов без проблем слід заздалегідь подбати про придбання відповідної гарнітури.

Купити сайдинг під каміння в Україні досить просто. Будівельний ринок велику кількість подібних матеріалів. Головне, вибрати якісну продукцію. Компанія Сітібуд пропонує купити сайдинг під каміння. Ми пропонуємо величезний асортимент від різних виробників. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями. Використовуючи наш зручний каталог, ви зможете ознайомитися з усією продукцією. Якщо у вас виникнуть питання з приводу товару, ви можете задати їх нашим консультантам. Ціна на сайдинг під каміння у компанії «Сітібуд» найнижча.

Наша компанія також надає додаткові безкоштовні послуги, такі як виїзд фахівця і проведення замірів, а також доставку в будь-яку точку України. Для більш детальної інформації зателефонуйте за контактними телефонами. Наші фахівці нададуть всю цікаву для вас інформацію. Також ви можете задати свої питання, скориставшись формою для онлайн-заявки.