Силікатна цегла

Силікатна цегла використовується для будівництва стін в житлових та інших приміщеннях. Технологію по його виробництву придумали ще в 19-му столітті. Але і на сьогоднішній день нею активно користуються. При цьому такий будівельний матеріал вважається одним з найсучасніших.

Такий матеріал має типові габарити 250х88х54 мм, а також 250х120х65 мм. В інших обсягах застосовується досить рідко.

Такий тип сировини буває:

  • потовщеним;
  • порожнистим;
  • полнотелим.

Будь-який тип використовується за своїм призначенням.

Наприклад, пустотілі мають легку вагу, з цієї причини вони застосовуються в роботах, де потрібна зниження навантаження на фундамент.

Перед тим як купити силікатна цегла краще ознайомиться з його особливостями при будівельних роботах:

  1. Такий матеріал має високу міцність при стисненні, ніж широко цінується серед споживача. А також застосовується при будівлях будь-якої висоти, різної поверховості.
  2. Він екологічно чистий і безпечний для людей. Так що не містить ніяких шкідливих компонентів в своєму складі. Такий елемент як вапно служить антисептиком натурального походження. Охороняє від появи грибків, цвілі і мікробів.
  3. Ще одна не менш важлива особливість, це шумоізоляція. Продаж силікатної цегли активно поширюється для будівель житлових будинків. Де сусіди не будуть один одного чути.
  4. Чітка конструкція металу служить відмінною рисою.
  5. Помірна стійкість до вологи.

Вартість силікатної цегли залежить від його різновиду. Кожен має свої особливості і призначається для конкретної сфери.

Такий вид як рядовий використовується при будівлях стін – несучої, лицьової, перегородки. Застосовуються варіації з декоративним покриттям при різних дизайнерських ідеях. Через низьку здатності поглинання вологи він не застосовується в таких місцях як лазня, басейн тощо.

Ще для нього небезпечні високі температури. Вони руйнують таку сировину. Для побудови печі або фундаменту краще не застосовувати.

При користуванні таким матеріалом потрібно звертати увагу на його властивості і розчин, яким будуть скріплюватися силікатні цеглини між собою. Можливо, знадобиться обробити матеріал додатковими речовинами.

Важливо брати до уваги ці відмінності і при роботі цього будівельного матеріалу спільно з подібним. Цегла силікатна мінімальна ціна від компанії «Сітібуд»