Цегла

Керамит – один з найпоширеніших відомий кожному будівельний матеріал, що володіє правильною геометричною конфігурацією. Уже багато століть він залишається актуальним і не виходить з моди. Навпаки, потреба в ньому стає дедалі.

На сьогоднішній день, де купити цеглу, не залишається питанням. Замовити цегла, можна не виходячи з дому. В інтернеті зустрічаються безліч сайтів по будівельним матеріалам.

На нашому сайті представлений прайс-лист на цеглу. Різноманітні види і кольору. Надаються мінімальні ціни на цеглу високої якості.

Існує безліч різновидів такого матеріалу

  1. Керамічний відрізняється своїм червоно-коричневим забарвленням.

Виготовляється при обпалення глиняних речовин.

Має повну екологічність і міцну міцність.

Різниться наявністю внутрішньої порожнечі. Буває полнотелим або порожнистим. Другий же служить хорошим теплоізоляційним матеріалом.

  1. Силікатна сіро-білий склад складається з піску, а також вапна. Погано переносити надмірну вологу і руйнується. А значить не підходить для побудови димоходу або печі.
  2. Гіперпрессованний не застосовує обробку високими температурами, а створюється завдяки пресуванню з високим тиском.

Складається з вапнякових порід, цементу і води. Має безліч натуральних кольорів, вирізняється високою міцністю і тривалим періодом експлуатації.

  1. Вогнетривкий використовується в будівництві будівель, де застосовуються високі температури.

Вартість цегли залежить від його властивостей і виду. Купити цегла дешево з доставкою можливо через наш інтернет магазин «Citybud».

Всі види цього матеріалу діляться на два типи. Лицьова з бездоганним виглядом, який застосовується як прикраса, або фасад будівлі. І будівельний – найчастіше використовується для внутрішніх будівельних робіт.

Для встановлення сфери застосування цієї основи, береться до уваги така характеристика, як міцність або марка.

Ще однією позитивною рисою цього складу є висока стійкість до перепаду температур.

Варто відзначити ряд переваг такого матеріалу, службовця, як для будівництва, так і для обробки:

  • довговічний термін експлуатації;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • протистояння цвілі і грибка;
  • ізоляція від шумів;
  • пожежна безпека;
  • можливість застосування в складних архітектурних конструкціях.

Інтернет магазин «Сітібуд» дає можливість купити цеглу з доставкою по всій Україні. Також в нашому каталозі ви знайдете оздоблювальні та покрівельні матеріали на будь-який смак і гаманець. Широкий асортимент товарів – це можливість вибрати оптимальний варіант матеріалів для будівництва будинків.