Лицьова цегла

Будівельний матеріал, такий як облицювальну цеглу прекрасно підходить для будівель високої міцності будівель. Він має широкий вибір кольорової палітри і різні види конструкції.

Продаж облицювальної цегли надає замовнику великий вибір такого будівельного матеріалу.

Види облицювальної цегли

  1. керамічний.
  2. клінкерна.
  3. гіперпрессованний.
  4. силікатна.

Керамічна цегла виготовляється методом випалу суміші з органічних добавок і легкоплавку глини. У такій властивості застосовується шлак, вугільної пилок, тирса, пісок, зола. Копітка організація інгредієнтів перед використанням. З цієї причини в ньому відсутня сторонні включення і тріщини.

Основа, що отримується при виході з обпалювальної печі, виділяється:

  • стійкістю до вологому середовищі;
  • значною фортецею;
  • чудовими енергозберігаючими властивостями.

З метою розширення кольорової палітри основи виробники застосовують мінеральні барвники (марганцеві і залізні руди, оксид хрому), додаючи їх в структуру вихідного матеріалу. Прикраса поверхні глиняного кераміту здійснюють кількома способами. Крім гладенькою непрозорою і блискучою площині, до реалізації представлені види обробки, що додають цим використовуваному матеріалу схожість з диким каменем.

Будівельна компанія «Сітібуд» надає кращий облицювальну цеглу. До вашого вибору безліч різновидів і забарвлень оздоблювального кераміту.

Клінкерна цегла вважається найближчим «родичем» глиняного. Головна відмінність між ними полягає в первинному сировинному матеріалі і температурі випалу. Під впливом більш високих температур в печі такий кераміт виходить вельми ущільнений і надійний. Він має властивості погано поглинати вологу. Такі особливості дають можливість застосовувати його не тільки в шліфуванні фасаду, але ще з метою облицювання цоколя, фундаменту, спорудження парканів і мощення доріжок.

Компанія «Сітібуд» – найкраще місце, де можна купити облицювальну цеглу з хорошими властивостями за доступною ціною.

Випалювати глину – процедура енергоємна і не дуже прибуткова. Тому деякі виробники переключаються на пресовий кераміт. Його основа – гранітний відсіювання, вода і цемент.

Відноситься до групи використаних матеріалів, які не вимагають процедури обпалення. Від гіперпресованого відрізняється сировинним складом. У ньому відсутня цементу.

Значна механічна надійність тут досягається в результаті твердіння суміші силікатної піску і гашеного вапна в автоклавної конструкції (висока температура і тиск).

Будівельна компанія «Сітібуд» дозволять купити дешевий облицювальну цеглу хорошої якості за низькими цінами

.