Червона цегла

Людина завжди прагне до краси, затишку, надійності при виборі будівельного матеріалу. З новітніми технологіями це цілком реально. На сьогоднішній день створюються всілякі види сировини для будівель і оздоблювальних робіт з будівництва.

Один з найдавніших будівельних матеріалів є цегла. За сьогоднішній день він тримається популярним і користується попитом.

Існує велика кількість його видів:

  • клінкерна;
  • протипожежний;
  • кварцовий;
  • силікатна;
  • керамічний.

При виборі, потрібно враховувати його застосування. Так як всі види мають різні властивості.

Одним з найпоширеніших видів є червона цегла. Він так називається через колір глини, яка застосовується при його виробництві. У процесі випалювання таких виробів виходить червоний відтінок. Його дуже цінують за значним перевагам. Він має чудові якості для експлуатації, служить довго і надійно. При різних будівельних роботах застосовуються різні види такого матеріалу.

Міцність і стійкість до високих температур

Міцність полягає в протистоянні фізичним і механічним навантаженням, внутрішнього тиску і деформації.

Стійкість до морозів перевіряється кількома повторними процесами вимочування у воді протягом восьми годин, заморозка і відтавання. Такі процеси тривають до появи змін міцності складу.

теплопровідність

Теплоізоляція залежить від внутрішніх пустот вироби. Чим їх більше, тим вище рівень тепло і звукоізоляції.

Найкращі якості належать насиченому порами продукту. Низька ціна червоної цегли і хороші властивості користуються великим попитом серед споживачів.

вогнестійкість

Для будівельного матеріалу дуже важливо така властивість як стійкість до вогню. Так як пожежна безпека завжди була і буде одним з головних критеріїв при виборі сировини для спорудження будівлі. За огнеупорности йому немає рівних.

Купити червона цегла можна замовивши на сайті. Мінімальна вартість червоної цегли і гарна якість від компанії «Сітібуд».

Такий тип сировини часто використовують:

  1. При будівництві камінів. Так як верхня частина матеріалу не руйнується від високих температур.
  2. Для оформлення фасадів різних будівель.
  3. Для оздоблювальних робіт будівель.
  4. Будова декоративних споруд.

Компанія «Сітібуд» пропонує різний асортимент будівельної цегли, який володіє зовнішнім виглядом і різними характеристиками.