Керамічна цегла

Керамічна цегла є одним з найпопулярніших матеріалів для будівельних робіт. Він має широку сферу застосування. Наприклад, піднесення фундаменту, забудова стін, внутрішня закладення будівель. Також оформлення фасаду, закладка печі, каміна, труби і т.п. Якщо збираєтеся купити керамічну цеглу, потрібно поцікавитися його особливостями, видами і міцністю.

Міцні властивості формуються витримкою внутрішнього тиску і опору різних деформацій.

Вартість керамічної цегли залежить від його маркування. Якраз межа міцності і означає його маркування.

Вона позначається буквою «м» і цифрою розрахунку навантаження на 1 квадратний сантиметр. Також вона повинна відповідати державному стандарту. А визначається він так: з однієї вибраної партії беруться пара зразків і тестуються на стиск, після ставиться марка. За стандартом проводиться сім марок.

Найактивніша продаж керамічної цегли М 75. Він має величезну популярність через прекрасних стійких промислових даних, привабливого зовнішнього типу та універсальності. При цьому ціна цегли червоного цілком економна. Застосовується при будівництві фундаменту, цоколів, стін, огорожі.

Має такі властивості як:

  • потужна міцність,
  • сильна вологостійкість,
  • стійкість до різних температур.

Полуторний, або марки 100. Використовується для зовнішніх стін. Самий бюджетний і популярний вид. Ніякі обстановки навколишнього середовища і різні погодні умови не впливають на якість матеріалу.

М 125 використовується при будівництві як несучих, так і внутрішніх стін, невисоких будинків, не вище третього поверху, колон, стовпів і іншого. Таким будівлям буде необхідно утеплення.

М 150 найміцніший будівельний матеріал. Володіє високою якістю і довгим терміном експлуатації. Має чудову провідність тепла і високу стійкість до морозів.

М 200 частіше використовується в підставі стін. Пустотіла матеріал має погану теплоізоляцію. Коли повнотіла добре відштовхує воду. Такий краще використовувати для фундаменту. М 200 НЕ вогнестійкий. При частому контакті високими температурами руйнується.

Найоптимальніша ціна на цеглу керамічну від компанії «Сітібуд». Компанія надає всі види і розміри керамічної сировини. Каталог продукції містить широкий асортимент будівельних матеріалів на вибір.