Бітумна черепиця Tegola Zodchij

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча340 мм
Тип бітумамодифікований
Вага10,5 кг
Вага в упаковці32,77 кг в упаковці
Кількість в упаковці21 шт./упаковка
Площа загальна3,5 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Zodchij – колекція всім відомого виробника гнучкої покрівлі, яка відноситься до лінії Преміум. Це означає, що ви можете купити саму елітну і сучасну покрівельну продукцію і застосувати її в будівництві власного будинку. Відмінність матеріалів лінії Преміум в тому, що вони виконані в тонкому дизайні з використанням найновіших технологій.

Гнучка черепиця Tegola Zodchij має неперевершений зовнішній вигляд – це прямокутники неправильної форми. Стиль в дизайні наближений до зовнішнього вигляду найдавнішого покрівельного матеріалу. Так продукція даної колекції дуже сильно нагадує дерев’яну дранку або глиняні плитки, але ж ці матеріали використовувалися дуже часто при облаштуванні покрівлі дуже багато років тому.

Купити бітумну черепицю Tegola Zodchij

Нарізка черепиці виконана так, що, подивившись на покрівлю не відразу можна зрозуміти з якого матеріалу зроблено покриття. Враження, яке залишається від зовнішнього вигляду даху, говорить про те, що швидше за все використовувався природний покрівельний матеріал. Купити гнучку черепицю Tegola Zodchij з унікальною формою листів пропонує «Сітібуд». Двошарове покриття забезпечить покрівлі ще більший ступінь захисту від зовнішніх впливів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера