Бітумна черепиця Shinglas Фокстрот

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина317 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність100 %
Вага9,5 кг
Вага в упаковці28,5 кг/упаковка
Товщина гонту3,3 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія25 років

Бітумна черепиця Shinglas Фокстрот – покриття з серії Ультра, яке реалізовано з самим неабияким дизайнерським малюнком. Форма нарізки листів нагадує прямокутники різних розмірів, а по відтінку йде невелике затемнення до верху гонту. Палітра кольорів – найширша, а це значить вашим можливостям вибору немає меж, і ви можете облаштувати кроля в такому кольорі, в якому побажаєте. Все буде залежати тільки від особистого смаку, особливостей будови і прилеглого ландшафту.

Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот – одношаровий бітумний продукт, гарантія на який діє протягом 25 років. Зіставивши тривалість експлуатації з тим, в яку суму обійдеться покупка продукції даної колекції, можна прийти до висновку, що таке рішення може стати вдалим для будь-якого домовласника, особливо для тих, хто в пошуках більш доступних, але не менш вишуканих покрівель.

Купити бітумну черепицю Shinglas Фокстрот

Пропонуючи покупцеві купити гнучку черепицю Шинглас Фокстрот, продавець повинен надати інформацію про те, які у матеріалу характеристики, термін гарантії і чи є особливості застосування. Вдало підкреслити солідність будова може тільки гнучка черепиця Shinglas Фокстрот з її глибоким відтінків і контрастним переливом.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера