Бітумна черепиця Katepal Katrilli

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча317 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага8,0 кг/м.кв.
Вага в упаковці24 кг.
Площа загальна3 м.кв./упаковка
Тип основистеклохолст
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Katepal Katrilli – колекція покриття від широко відомого виробника м’якої покрівлі, яка допоможе забезпечити даху обсяг і рельєфність. Звичайна з першого погляду форма відмінно доповнена затемненнями у верхній частині багатогранника. Так і виходить об’ємна приваблива покрівля, коли домовласники вирішують використовувати цей матеріал в покрівельних роботах.

Доступні відтінки допоможуть реалізувати оформлення свого даху відповідно до власних уявлень, адже широкий колірний діапазон посприяє цьому. Різноманітність забарвлень – це додатковий вибір, тому поставтеся до нього серйозно і ретельно підбирайте майбутній відтінок свого даху. Вона повинна виглядати гідно, вишукано і по-сучасному. Гнучкість матеріалу, його неперевершені показники морозостійкості і міцності – додаткові фактори, які говорять на користь покупки продукції колекції Katepal Katrilli.

Купити бітумну черепицю Katepal Katrilli

М’яка покрівля Катепал Катрилли – покриття, яке можна встановлювати на дахах з ухилом більше 11,3 градусів. Вимоги до обрешітки стандартні – вона повинна бути суцільною. Зручність укладання матеріалу можливо завдяки наявному самоклеящаяся шару.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера