Бітумна черепиця Katepal

Каталог товарів

Бітумна черепиця Katepal – одна з найпопулярніших м’яких покрівель в Європі. Ідеальна якість матеріалу – результат застосування продуманої та інноваційної технології. М’яка покрівля Катепал відмінно зарекомендувала себе і серед будівельників – жоден з монтажників, яким доводилося працювати з таким продуктом, не озивається про продукцію погано.

Як проводиться м’яка черепиця Katepal

Основу матеріалу складає стеклохолст, завдяки міцності якого черепиця не рветься під час монтажу. Якість посипання – найвище, тому під час дощів вам не доведеться турбуватися про те, що велика частина кам’яної крихти просто змиється водою.

На внутрішню сторону листів наносять в’язкий клейовий шар, який дозволяє матеріалу зберігати свої властивості навіть при низьких температурних показниках.

Використання модифікованого бітума дозволяє зробити покриття стійким навіть до суворих зимових умов – матеріал не тріскається і зберігає свою еластичність.

Фінська черепиця Катепал виготовляється на заводі у Фінляндії, а рекомендації до її використання дають не тільки безліч різних будівельних компаній, але і навіть відомі проектні інститути.

Асортимент продукції Katepal

Продукція заводу випускається відразу в декількох колекціях – це додаткова вигода для покупця, адже він може вибрати матеріал з оптимальними параметрами і формою гонту.

Залежно від особливості геометричної форми листів матеріал ділиться на такі колекції:

  • Rocky – матеріал даної колекції відрізняється прямокутної геометричною формою. Такий дизайн покриття виглядає вдало при будь-яких умовах і на самих різних покрівельних конструкціях.
  • Jazzy – класична форма нарізки доповнена унікальним колірним рішенням – це не однотонний колір, а покриття з багатогранністю відтінку. Забарвлення матеріалу в даній колекції не має суворої симетрії.
  • Katrilli – черепиця в формі сот від компанії Катепал є найпопулярнішим з варіантів. До того ж покриття має відмінність у вигляді тіні, що надає матеріалу об’ємності.
  • Ambient – одна з нових розробок компанії, яка порадувала унікальною формою гонту. Незвичайність колекції полягає в тому, що нарізка у формі цегли не має конкретних розмірів – ширина і довжина відрізняється.
  • Foxy – просте, але дуже елегантне рішення, яке доводиться до душі багатьом покупцям.
  • Classic – найдоступніший з варіантів, який без додаткових ефектів дозволяє зробити покрівлю сучасної, красивої і надійної.