5 переваг металочерепиці

Короткий зміст статті:

 1. Перевага №1. Легкість.
 2. Перевага №2. Захист від опадів.
 3. Перевага №3. Проста технологія укладки.
 4. Перевага №4. Невисока вартість.
 5. Перевага №5. Довговічність.

Металочерепиця славиться цілою низкою переваг, які можуть оцінити домовласники, які вибрали саме цей вид покриття для свого даху. Незважаючи на наявність конкуренції у вигляді інших видів покрівельних матеріалів, металевій черепиці вдається з року в рік зберігати високий рівень популярності серед домовласників і професійних будівельників. Як відомо, саме завдяки деяким перевагам експлуатації цей матеріал став таким затребуваним на ринку. Які ж саме переваги виявилися настільки цінними для кінцевого споживача, що навіть такий порівняно простий матеріал користується успіхом на ринку протягом досить тривалого часу.

Перевага №1. Легкість.

5 переваг металочерепиціЯкщо порівняти вагові показники найпопулярніших покриттів для покрівлі дахів, то у металочерепиці він самий мінімальний. Всього близько 5 кілограмів важить покриття в розрахунку на один метр квадратний. Дуже скромний показник незважаючи на те, що основною сировиною для виробництва служить сталь, цинк і полімерні склади. Легка вага металочерепиці сприяє:

 • Легкому монтажному процесу, адже матеріал легко переносити і піднімати.
 • Швидкому навантаженню і вивантаженню з кузова транспортного засобу, яким виконується доставка.
 • Відсутності додаткових вимог до зміцнення дахової системи.

Завдяки всім цим перевагам, які можливі завдяки зовсім малій вазі металевої черепиці, експлуатація і сам будівельний процес не викликає яких-небудь складнощів. Продумана технологія виробництва дозволила зробити металеву черепицю досить тонким матеріалом і водночас міцним виробом, і тому попит на неї такий високий.

Перевага №2. Захист від опадів.

5 переваг металочерепиці

Не секрет, що найбільш згубний вплив на дахове покриття мають такі зовнішні фактори, як опади. Якщо вони до того ж рясні, тоді дах ще більш схильний до руйнівних процесів, наприклад, корозії і іржі.

Ще один аргумент для того, щоб купити металочерепицю, полягає в тому, що цей матеріал максимально захищений від негативного впливу опадів. Постійний контакт з вологою нічого доброго не обіцяє, але завдяки наявності цинкового і полімерного шару будь-які руйнівні процеси, обумовлені в першу чергу надмірним впливом вологи, будуть припинені.

Про те, що виріб захищений від опадів, свідчить факт того, що дах з металочерепиці рідко починає іржавіти. І навіть якщо це трапляється, то причиною може бути або використання не самого якісного матеріалу, або невідповідність параметрів обраного матеріалу тим умовам, в яких воно експлуатується.

Перевага №3. Проста технологія укладки.

Дуже цінною є властивість матеріалу, яка полягає в схильності до швидкого, зручного і немудрому монтажу. До речі, для таких монтажних робіт необхідний самий мінімум інструментів, які є практично у будь-якого домовласника. Щоб виконати монтаж своїми силами успішно, необхідно:

 1. Чітко слідувати інструкціям, рекомендованим або самим виробником металочерепиці, або професійними будівельниками, яким ви можете довіряти.
 2. Правильно підібрати і купити металочерепицю, а також всі комплектуючі, які також знадобляться в ході будівництва.
 3. Використовувати всі необхідні матеріали для того, щоб покрівельний пиріг мав всі шари, що забезпечують якісну і надійну службу.

Перевага №4. Невисока вартість

Якщо порівнювати ціни на металочерепицю и на інші види покриттів, то ви помітите, що нижчою может бути вартість тілько на покрівельний профнастил. Але за зовнішнімі даним він зовсім не зрівняється з тими характеристиками, якими володіє металева черепиця. Інші ж види покрівельної продукції, наприклад, бітумна, композитна та натуральна черепиця коштують набагато дорожче, і при всьому цьому ціни на покрівельні роботи такоже можуть збільшуватись.

Не можна забувати, від чого ж залежить ціна на металочерепицю:

 • По-перше, від якості сталі – її товщини, складу, структури та походження.
 • По-друге, від рівня оцинковки і якості полімерного покриття, які відповідають за захисну функцію матеріалу.
 • По-третє, від рівня заводу, якості використовуваного ним обладнання та рівня виробничих технологій.

Перевага №5. Довговічність.

5 переваг металочерепиціМабуть, найважливішим і цінним плюсом експлуатації металочерепиці є тривалий термін її можливої ​​служби. Залежно від вихідних параметрів, як технічних, так і декоративних, тривалість експлуатації може скласти від 15 до 50 років. Вельми непогано, як для матеріалу, який коштує недорого і дуже легко монтується, до того ж невибагливий в догляді.

Щоб термін служби придбаного матеріалу був найтривалішим, стежте за тим, щоб ваш вибір металевої черепиці був правильним. Тільки грамотно підібрана продукція, яка супроводжується гарантійними документами, зможе гарантувати вам такий довгий термін служби.

Компанія «Сітібуд» впевнена, що серед усього розмаїття покрівельних покриттів, представлених на нашому сайті, ви точно знайдете таке, яке відповідатиме всім вашим запитам.

Схожі статті