Пластикові вікна

На сьогоднішній день кожна людина знає, що таке якісні пластикові вікна недорого, так як вони є майже в кожному будинку. Ще можна почути про ці будівельні елементи з реклами.

Також всім відомо, де заказатьлучшіе металопластикові вікна дешево. Такі оголошення дуже зустрічаються в інтернеті. Це все не просто так, бач, ці конструкції славляться своєю зручністю, міцністю, заощадженням енергії тепла, довгим терміном експлуатації.

Склад таких будівельних установок

На перший погляд подібні конструкції всі однакові і не мають особливих складнощів. В деякій мірі так і є, всі вони поєднують в собі певні речовини. Але насправді, мають безліч різноманітних моделей. Кожна з них, володіє індивідуальними особливостями і унікальністю застосування.

Різновиди складу

 1. Полівінілхлорид. Цей будівельний матеріал міститься в рамах, ще вони називаються профілі. Усередині такої рами є спеціальні перегородки, які формують повітряні камери.

Також для збільшення міцності, в раму можна монтувати арматуру. Таким чином, створюються металопластикові вікна вартість особа не відрізняється від предвідящіе.

Доглядати за такими конструкціями набагато зручніше, ніж за дерев’яними елементами.

 1. Пластикові віконні склопакети. За допомогою спеціальних штабиков склопакет прекрасно герметизується. Завдяки цьому створюється ідеальна шумоізоляція. У свою чергу, внутрішньорамні камери роблять максимальну теплоізоляцію.
 2. Фурнітура – від неї залежить термін служби всієї віконної системи. Це означає, що якість ручок, засувок, петлею, клямок, що закривають механізмів повинно бути високим.
 3. Укоси – внутрішня частина отвору, яка обов’язково псується після проведення робіт над установкою. Для реконструкції укосів застосовуються спеціальні панелі. Вони надають естетичний вигляд, служать ізолятором шуму і тепла.
 4. Підвіконня – також як укоси, потребують заміни. Акуратні пластикові зовсім не поєднуються зі старими бетонними підвіконнями.

Нові підвіконня кріпляться до спеціальних подставочной рам. Вони дуже практичні, не вибагливі у догляді, мають безліч варіацій забарвлень:

 • імітація під дерево,
 • мармур,
 • граніт і т.п.
 1. Водовідвід – зовнішня нижня частина конструкції. Застосовується для стоку опадів, а також для захисту монтажних швів і їх особливостей ізоляції. До складу водовідведення входить оцинкована сталь. Покривається такий елемент поліестером будь-якого кольору.

Різноманітність форм установок

Стандартні прямокутні форми вже не викликають враження. На сьогоднішній день сучасна архітектура дозволяє фантазувати над оформленням віконних прорізів.

 1. У вигляді арки. Елітні пластикові вікна, закруглені у верхній частині. Радіус такої заокругленості проводиться за бажанням замовника.
 2. Круглі. Один з найбільш нестандартних варіантів. Прекрасно підходять для установки в підвальне приміщення, на горище або в сферичну забудову. Можуть бути як відкривають, так і глухими.
 3. Форма-трапеція. Обсяги не обмежені, але кути повинні дотримуватися 30 градусів не менше, щоб не бути занадто гострими.
 4. У вигляді трикутника. Вони найскладніші при виготовленні.

Більше застосовується будівельних матеріалів, внаслідок, багато часу йде на установку таких конструкцій. Природно і за ціною вони будуть дорожче інших. Вугілля не повинні бути менше 30 градусів.

Колірна палітра

Були часи, коли встановлювалися тільки білого кольору конструкції. На сьогоднішній день якісні пластикові вікна можуть мати будь-який відтінок.

Ламіновані види установок:

 1. Із зовнішнього боку ламінується в потрібний відтінок, внутрішня сторона залишається білого кольору.
 2. Зовні залишається білий колір, а з боку приміщення, фарбується в тон інтер’єру.
 3. Фарбування надаються обидві сторони.

На нашому сайті є прайс на пластикові вікна всіх типів і квітів на вибір. Також тут ви знайдете будівельні, оздоблювальні та покрівельні матеріали для зведення будинків, організації зборів.