Металочерепиця Сталекс

відгуків: 1
Технічні характеристики:
ДовжинаПід ваші розміри
ШиринаЗалежить від форми
Цинк100 - 275 грам/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4/0,45/0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Матові кольори
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс
Металочерепиця Сталекс

Площа * м2

-+
Купити

Якісна й надійна металева черепиця «Сталекс» для облаштування будинку мрії

Металочерепиця «Сталекс» – сучасне покриття, яке забезпечує максимально комфортне проживання у приватному будинку. Сфера її застосування досить широка, оскільки металеві листи  використовують для облаштування не лише даху, але й козирків, навісів, огорож. Асортимент продукції дозволяє підібрати товари з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Тонка геометрія профілю й різноманітна палітра колірних рішень (відповідно до каталогу RAL) дозволяють втілити навіть найексклюзивніші дизайнерські рішення в реальність.

Особливості виробів

Купити металочерепицю «Сталекс» – значить зробити правильний депозит у майбутнє. Покрівля з цього будівельного матеріалу прослужить довгі роки, зберігаючи комфорт та затишок у домі. Для її виготовлення застосовують листи сталі  не лише вітчизняного, а й зарубіжного виробництва. Сучасні технології, що використовуються для отримання покриття, відрізняються високою точністю й ефективністю. За їхньою допомогою вдається досягати таких показників:

 • точний симетричний профіль;
 • формування 3D-зрізу кромки краю;
 • створення профілю з великою хвилею.

Покрівельний матеріал обробляється спеціальним покриттям, яке забезпечує захист від несприятливих зовнішніх факторів. Для цього застосовується поліестер, пурал та поліетсер матовий. Завдяки їм покриття довго зберігає презентабельний зовнішній вигляд і не втрачає своєї привабливості під впливом UV-випромінювань.

Ціна металочерепиці «Сталекс» залежить від:

 • товщини й марки сталевої поверхні;
 • параметрів профілю;
 • товщини цинкового покриття;
 • характеристик полімерного покриття.

Під час вибору обов’язково слід враховувати призначення споруди, яку планується покривати.

Високі експлуатаційні характеристики та інші переваги «Сталекс»

Вироби фірми відрізняються простотою монтажу. Їх легко встановлювати, й немає потреби у наявності складного спеціалізованого обладнання. При цьому цупкі сталеві листи не відрізняються великою вагою, що значно збільшує сферу їх застосування.

Металочерепиця «Сталекс» представлена шістьма формами (видами):

 1. «Монтеррей».
 2. «Максима».
 3. «Альпіна».
 4. «Валенсія».
 5. «Яспіс».
 6. «Омега».

Кожен вид випускається з матовим та глянсовим покриттям. Щільний шар полімерної речовини забезпечить ще більшу довговічність покрівлі . Щоб побудувати сучасний будинок своєї мети, кращого варіанту, ніж «Сталекс», годі шукати, адже металочерепиця цього виробника:

 • поглинає шуми;
 • має високий рівень пожежобезпеки;
 • довго служить;
 • проста в догляді.

Щоб сталева поверхня виконувала покладені на неї функції, важливо правильно підібрати необхідний розмір листів, а також діаметр труб водостоку. Для підвищення герметичності використовується спеціальна фурнітура.

Переваги співпраці з «Сітібуд»

Багаторічний досвід роботи дозволив побудувати процес таким чином, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. Покупці можуть самостійно на сайті скористатися спеціальним калькулятором і отримати розрахунок вартості потрібної покрівлі. Доступна ціна металочерепиці «Сталекс» у поєднанні з широким асортиментом та гарантією якості роблять співпрацю ще приємнішою.

Компанія «Сітібуд» готова запропонувати покупцям:

 • доступний інтерфейс сайту для легкого пошуку товару;
 • оптимальне співвідношення ціни та якості;
 • повний спектр послуг від проектування до монтажу;
 • оперативну доставку в Україні.

Усі види металочерепиці, подані на сайті, є в наявності. Звернення до «Сітібуд» дозволить зекономити час на організаційні питання й забезпечить будівництво сучасного, функціонального даху згідно з існуючими стандартами.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця СталексМеталочерепиця Сталекс