Ruukki

Металочерепиця «Рууккі» в Україні досить популярна. Один з найбільших в Європі виробників випускає всі види листової сталі. Продукція фінського бренду характеризується першокласною якістю. Для обробки покрівельного покриття використовуються якісні матеріали, що забезпечують довговічність, естетичність виробів, захист верхнього шару від механічних пошкоджень і корозії. В інтернет-магазині Citybud можна підібрати листи різних колірних рішень і типів. Ми пропонуємо комфортні умови співпраці, великий асортимент металевих покриттів для монтажу покрівлі, оперативну доставку і кілька способів оплати.

Особливості виробництва і різноманітність товарів

Металочерепиця Ruukki виготовляється повним циклом. Компанія виробляє метал, здійснює його оцинковку і ґрунтовку, забарвлює полотна в оригінальні кольори і профілює вироби. Контроль продукції на кожному етапі виготовлення дозволяє гарантувати бездоганність кожної конструкції.

Черепиця «Рууккі» відповідає високим вимогам і європейським стандартам якості. Оригінальна структура листів підходить для реконструкцій будівель і спорудження нових будинків. Даний вид покриттів надає будівлям естетичний вигляд, що дозволяє створити органічний і привабливий екстер’єр.

На ринку представлені такі типи поверхонь для покрівлі:

  • Finnera. Характеризується надійністю, стійкістю до несприятливих погодних умов, легкістю в монтажі. Може використовуватися для дахів різних конфігурацій і складних геометричних форм;
  • Adamante. Дизайн конструкцій дозволяє створювати елегантні будівлі, виконані в середземноморському стилі;
  • Decorrey — варіант з найнижчим показником вартості. Але його технічні характеристики не поступаються іншим типам. Тонкі листи широко використовуються для реконструкції та нових будівель. Підходить для поверхонь будь-яких форм;
  • Monterrey-класичний вид, який сумісний з усіма архітектурними рішеннями і стилями. Модель представлена в широкому розмаїтті кольорів і відтінків.

У кожній категорії є металеві покриття декількох варіантів виконання. Широкий асортимент дозволяє підібрати конструкції для дахів будь-якого типу.

Переваги продукції

Головні причини популярності металочерепиці Ruukki в Україні — це її численні переваги. Вона поєднує собі кращі характеристики листових виробів:

  • високий показник механічної міцності;
  • стійкість до дії ультрафіолетових променів, вологи, інших природних факторів;
  • брудовідштовхуючі та антикорозійні властивості;
  • тривалий експлуатаційний ресурс;
  • багата палітра колірних рішень.

Використання перевірених технологій виробництва та інноваційного обладнання дозволяє створювати щільні, якісні і надійні полотна для монтажу покрівлі. Таким поверхонь не страшні несприятливі кліматичні умови, температурні коливання, механічні пошкодження.

Комфортна співпраця – для вас

Наша компанія спеціалізується на продажу будівельних матеріалів. Ми пропонуємо величезний вибір полотен для обробки будівель, забезпечення естетичного вигляду і захисту від зовнішніх факторів. Фахівці фірми виконують проектування і монтаж дахів будь-якої складності. В каталозі можна підібрати кріпильні елементи, покриття, водостічні системи відповідного діаметру.

Наші клієнти можуть скористатися консультацією менеджерів, щоб придбати покрівельне покриття для круглої, трапецієподібної даху і конструкцій інших форм. По Україні діє доставка будматеріалів, на всі товари надається гарантія якості.