Металочерепиця Польща

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк225 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Матові кольори
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща
Металочерепиця Польща

Площа * м2

-+
Купити

Надаєте перевагу міцному й красивому, але  недорогому покрівельному матеріалу? Металочерепиця з Польщі повністю відповідає цим характеристикам. Наш інтернет-магазин пропонує будівельні матеріали для даху за доступними розцінками. Загляньте до каталогу й виберіть потрібну черепицю.

Технічні нюанси

Польська металочерепиця, як і продукція інших країн, виробляється з металевого листа. Характерна риса – шар цинку, яким покривають сталь, складає 225 г/м2. Його товщина 25-30 мікрон для глянсової поверхні та 35-30 – для матової.

Діаметр листа зазвичай складає 0,40–0,50 мм. Це міцний виріб, стійкий до деформації та впливу зовнішніх факторів. Виготовленням цієї продукції займаються заводи «Прушинскі», «ЗартМет», «Сталекс», «Арсенал-Центр». Готові конструкції покривають шаром поліестеру з матовою або глянсовою поверхнею.

Якщо вам треба створити покрівлю в сучасному стилі, краще обрати матеріал з текстурою, яка поблискує. Глянсова покрівля виглядає яскраво, красиво сяє на сонці. Для традиційних екстер’єрів краще надати перевагу матовому варіанту. Він завжди залишається актуальним і має максимальну подібність до класичної черепиці.

Зовнішня привабливість

Купити металочерепицю з Польщі рекомендуємо людям, які люблять поєднання краси та практичності. Вона випускається в широкому спектрі відтінків, які зручно вибирати за спеціальною таблицею. Ви можете знайти матове або глянсове покриття практично будь-якого кольору. Пігмент тримається дуже міцно, не вигорає на сонці, не зникає під впливом атмосферних опадів.

Шар полімеру достатньо  щільний, тому забезпечує металу захист від корозії, плісняви. Продукція проста в монтажу, можна обійтися навіть без виклику бригади фахівців для її укладання.

На польську металочерепицю ціна невисока, вона влаштує більшість покупців.

Чому замовляють у нас:

  • каталог містить великий вибір відтінків, серед яких можна підібрати потрібний для кожної конкретної будівлі;
  • ціна металочерепиці з Польщі невисока. Ми не робимо великих націнок, тому купівля доступна всім;
  • компанія доставляє замовлення в усі міста країни. Ви з комфортом отримаєте товар до свого населеного пункту.

Облаштуйте естетичну та довговічну покрівлю, замовивши сучасний будівельний матеріал.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця ПольщаМеталочерепиця Польща
  • Отзыв

    Недавно переехали с Женой и детьми на новый дом.. Сделали полномаштабный ремонт, в итоге решили крышу тоже сменить,потому что была битумка и подтекала. Магазин предложил мой давний друг.. Женой долго спорили и в итоге выбрали металлочерепицу польскую, темно красного глянцевого цвета) Выглядит просто шикарно. Так же советую своим соседям которые завидуют нашему ремонту)) железная 5ка!