Металочерепиця Модерн

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжинапід ваші розміри
Ширина1195/1145 мм
Цинк100 - 275 грам/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,3 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Матові кольори
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн
Металочерепиця Модерн

Площа * м2

-+
Купити

Металочерепиця «Модерн» – міцне й легке покриття. Особливість дизайну – профіль у формі різаної хвилі.

Основні характеристики

Для виготовлення використовується сталь. Вона оцинкована, щоб забезпечити захист металу від корозії. На поверхню  наноситься кольорове полімерне покриття. Бухти металу прокатують під вальцями різного діаметру для отримання хвилястого профілю. На завершення виконують штампування, щоб лист мав вигляд натуральної черепиці. Завдяки такій технології виробництво беззалишкове, а вартість виробів невисока.

Товщина може бути від 0,4 до 0,5 мм. Цей параметр визначає стійкість виробів до фізичних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання.

Варіантів захисного покриття два: глянцевий та матовий поліестер. Різниця полягає у товщині шару, а також терміні експлуатації. Черепицю першого виду можна використовувати до 20 років. Стійкість до вицвітання задовільна. Покрівля з матовим поліестером прослужить до 30 років. До складу входить поліурітанова крихта, яка захищає від вицвітання й механічних пошкоджень. Дах  виглядає достатньо оригінально, але на матову металочерепицю «Модерн» ціна  дещо вища, ніж на глянцеву.

Ширина стандартна, вона змінюється залежно від форми прокату. Довжина може бути якою завгодно.

У чому переваги

«Модерн» – металочерепиця, яка поєднує в собі естетичність і функціональність. Особливість у тому, що забезпечується щільне стикування під час монтажу. Завдяки цьому покрівля повністю герметична, виглядає достатньо привабливо. Але це не єдина причина, з якої варто купити металочерепицю «Модерн». Серед інших переваг покрівельного матеріалу виділяють:

 • невелику вагу. На кроквяну конструкцію не здійснюється сильний тиск, тому обрешітка може бути полегшеною;
 • компактні розмірі. Завдяки тому, що металевий лист невеликий, спрощується монтаж. Покласти черепицю можна й без допомоги професіоналів;
 • стійкість до перепадів температур. Можна експлуатувати в різних кліматичних умовах. Покрівля витримує діапазон від -50 до +50 градусів;
 • широкий асортимент. Покриття представлено у кількох колірних рішеннях. Є можливість вибрати фактуру.

Важливо враховувати й мінуси. Під час нарізання існує ризик пошкодження антикорозійного шару. Краще використовувати ножиці для металу, а не болгарку.

Що ми пропонуємо

На сайті представлено різні види металочерепиці. Ви можете замовити покрівельні матеріали з такими характеристиками:

 • поверхня – матова або глянцева;
 • товщина листа – 0,45 або 0,5 мм;
 • довжина – за вашими замірами.

Від цих параметрів залежить ціна металочерепиці «Модерн». На вартість впливає також країна-виробник.

Ми пропонуємо вироби як вітчизняних, так і зарубіжних компаній, тому проблем з вибором покрівлі, яка підійде за вартістю й експлуатаційними характеристиками, не буде.

За потреби наш фахівець виїде на об’єкт і проведе потрібні заміри, допоможе з розрахунком  вартості матеріалів. Надаємо послуги з укладання. Після проведення замірів для доставки знадобиться 1-2 дні.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця МодернМеталочерепиця Модерн