Технічні характеристики:

Розміри 472 х 313 мм
Ширина 267 мм
Крок обрешітки 370-400 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі 22-60°
Вага 1 плитки 4,0 кг/
Кількість в 1 м.кв. 9,4 шт.
Гарантія 30 лет
Покриття ангоб, глазур

Натуральна черепиця Braas Rubin 9V – великоформатна версія всім відомої моделі керамічної черепиці від відомого виробника. Зберігаючи свій класичний зовнішній вигляд, плитка черепиці має збільшені розміри по довжині і по ширині. Також вона обладнана надійним і технологічним замковим з’єднанням. Дана модель натуральної черепиці ідеально підходить для того, щоб облаштувати об’єкти з великою площею даху.

Хвиляста черепиця великого формату є дуже зручним рішенням для будівель з покрівлею будь-яких розмірів. Наявність унікальної системи відводу води робить матеріал ще більш функціональним в порівнянні з аналогами інших виробників.

Купити натуральну черепицю Braas Rubin 9V

Купівля керамічної черепиці даної моделі означає для домовласника тривалу експлуатації покрівлі в майбутньому і оптимальне капіталовкладення.

Кілька відтінків представив виробник для своїх споживачів, до того ж на вибір можна взяти або черепицю з ангобом або з глазурований поверхнею. Гарантія на покриття становить 30 років, що вважається дуже хороший терміном для покрівельної конструкції.

Крок обрешітки, який рекомендується встановлювати на покрівлі, становить 370-400 мм.

Натуральна черепиця Braas Rubin 9V
5 (100%) 2 Голос[ов]