Технічні характеристики:

Розміри243 х 415 мм
Ширина215 мм
Крок обрешітки330-360 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі10°
Вага 1 плитки3,6 кг/
Кількість в 1 м.кв.13,0 шт.
Гарантія30 роківт
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Braas Granat 13V – один з видів черепиці з натурального матеріалу від відомого бренду, який характеризується своїм традиційним видом і чудовими даними експлуатації. Великий розмір плиток є запорукою оперативної і зручною укладання. А також раціонального використання матеріалу на дахах великої площі. Якщо ви купите матеріал з усіма добірними елементами у нас, ви зможете розраховувати на найякісніший результат будівництва.

Низький профіль даної моделі черепиці також має спеціальний жолоб для відводу вологи. За зовнішнім виглядом такий матеріал нагадує фальцевий покрівельний матеріал, а філігранна геометрія листів доводить високий рівень професіоналізму дизайнерів компанії Браас.

Купити натуральну черепицю Braas Granat 13V

Згідно з історичними традиціями черепиця даної колекції дуже часто застосовується для виготовлення історичного характеру. Навіть, якщо вона була застосована для будівництва приватного будинку, домовласникові нема про що переживати – подвійна система замків убезпечить вас від проникнення вологи, а покриття покрівлі буде цілісним і щільним.

Архітектори та реставратори люблять черепицю моделі Гранат V13 за її класичну форму і відмінні параметри.

Оцените!