• Розмір корисний – 1257 х 368 мм
  • Розмір загальний – 1325 х 410 мм
  • Площа користна – 0,467 м.кв.
  • Площа загальна – 0,543 м.кв.
  • Товщина стали – 0,45 мм
  • Вага – на м.кв.6,3 кг

Композитна черепиця MetroShake – це сучасне покрівельне покриття, використовуючи яке можна домогтися імітації покрівлі під дерево. Фактура покриття максимально схожий на зовнішній вигляд натурального дерева, чим суттєво виділяється на тлі інших, більш класичних рішень. Старовинна європейська покрівля мала якраз такий вид, який має і композитна покрівля МетроШейк. Найчастіше продукція використовується в сфері зведення альпійських будиночків.

Кольорова гама

Червоний

Зелений

композитная черепица MetroShake коричневая

Коричневий

Терракота

Сірий

Синій

Кавовий

Чорний

Античний сірий

Бургун

Бордо

Темно-коричневий

Характеристики композитної черепиці MetroShake

Така продукція виготовляється виключно на сучасному обладнанні і з застосуванням найякіснішої стали бельгійського виробництва. Крім міцної сталі для створення такого матеріалу знадобиться ще цілий ряд незамінних речовин і складів. Нагадаємо, що сталь покрита з обох боків спеціальним складом, який називає магнеліз і складається з трьох компонентів – алюмінію, цинку і магнію. Товщина такого шару становить 22,5 мікрон, а для поліпшення адгезії акрілата і грануляту застосовується спеціальна грунтовка.

Особливості структури

Компанія MetroTile попрацювала над тим, щоб листи матеріалу мали оптимальні розміри – це дуже важливо для мінімізації відходів на прирізку при облаштуванні покрівель непростих конструкцій.

Багатошарова захист листів створена на підставі унікальної запатентованої технології виробництва і тому покрівля MetroShake – це ідеальне покриття, яке гарантує високу надійність експлуатації, захист від шуму і інших зовнішніх впливів. Такий матеріал можна використовувати в широкому діапазоні температур.

Купити композитну черепицю Metroshake в Києві

Купівля черепиці МетроШейк стане вигідною для вас тому, що ви отримуєте сучасне покрівельне покриття з бездоганними зовнішніми характеристиками і самим тривалим терміном експлуатації.

Оцените!