Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина337 мм
Тип основистеклохолст
Тип бітумабитумный компаунд SBS
Вага8,5 кг/м.кв.
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Площа в упаковці 3,45 м.кв.
Кількість в упаковці24 шт.

Кольорова гама

Бітумна черепиця Nordland Альпін – покриття колекції виконано в строгих геометричних лініях. Стильність в зовнішньому вигляді покрівлі забезпечена, якщо ви зупините свій вибір і вирішите купити бітумну черепицю Nordland Альпін. У колірних рішеннях виробник постарався вмістити всі основні побажання покупців, тому тут є як синій відтінок, так і класичний коричневий. гнучка черепиця Nordland Альпін – це одночасно стильне, економічне і естетичне рішення, бездоганність експлуатації якого доведе вам все його переваги.

Форма гонту – прямокутники, при цьому є кілька різних розмірів і такий малюнок повторюється в рамках всього покриття. У малюнках присутній і затемнення, але нанесено воно в хаотичному порядку. Виглядає в реальності такий матеріал на дахах відмінно. Якщо добре підібрати колір даху, то це буде найкращим з рішень, до того ж і економічно доцільним.

Купити черепицю Nordland Альпін

Для того, щоб оформити замовлення на продукції даної колекції, досить знати наші телефони. Ми завжди на зв’язку і готові приймати ваші замовлення на найкращі покрівельні покриття з бітуму, зміцненого базальтової посипкою.

Оцените!