Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг – різновид облицювального матеріалу, яка в останні роки користується величезною популярністю. Він підходить для роботи як з приватними приміщеннями, так і для обробки промислових і комерційних будівель.

При виготовленні вінілового сайдинга використовують полівінілхлорид, завдяки якому вироби отримують високий рівень стійкість, як до атмосферних явищ, так і до впливу хімічних речовин. Такий фасадний матеріал як вініловий сайдинг буде мати тривалий термін експлуатації без зміни свого зовнішнього вигляду.

Монтаж таких виробів настільки простий, що при необхідності ви впораєтеся з ним самостійно. Ціна на вініловий сайдинг залежить від його якісних характеристик і починається з 90 грн / м².

Компанія «Сітібуд» пропонує кращий вініловий сайдинг на будівельному ринку.

У складі даного будівельного матеріалу знаходяться діоксид титану, карбонат кальцію, бутадієн, різні модифікатори і фарби, завдяки яким він і отримує свої міцні властивості. При виборі такого облицювального матеріалу слід розбиратися в його типах.

Види вінілового сайдинга

  1. Софіт. Його застосовують при обшивці горизонтальних поверхонь. Завдяки перфорації цього матеріалу домагаються додаткової вентиляції.
  2. Цокольний вініловий сайдинг. Завдяки своїй товщині цей матеріал є надміцним, що робить його популярним при зовнішньої облицювання будівель.
  3. Стіновий вініловий сайдинг. Його застосовують при обшивці вертикальних поверхонь. Цей вид може мати два види поверхні: гладку і імітує дерево.

Різні види вінілового сайдинга мають різну вартість. Зателефонувавши за контактними телефонами ви зможете отримати консультацію фахівця і задати ваші запитання. Також наші співробітники повідомляти вам умови замовлення та доставки. Скільки коштує такий облицювальний матеріал, ви зможете дізнатися, перегорнувши наш каталог або зателефонувавши за контактними телефонами. Також у нас ви зможете дізнатися подробиці про необхідну гарнітурі і придбати її.

Продаж будівельних матеріалів – спеціалізація компанії «Сітібуд». У нас ви можете купити вініловий сайдинг. У нашому каталозі ви знайдете продукцію різних виробників. Також ми пропонуємо послуги безкоштовного виміру і доставки. Кольори нашої продукції різноманітні, так що ви зможете підібрати облицювальний матеріал для будь-якого екстер’єру.