Сайдинг Docke (Німеччина)

відгуків: 1

Сайдинг Docke (Німеччина) – це високотехнологічна будівельна продукція, яка виробляється на сучасному обладнанні і згідно найбільш інноваційних технологій компанії Деці. Сайдинг Docke виготовлений з ПВХ високої якості, застосовується при цьому метод коекструзії.

Кольорова гама

Величезна популярність продукції даного заводу пояснюється високими технічними параметрами експлуатації матеріалу. Також багато в чому запорука високого рівня продукції, що виготовляється заводом в тому, що тут здійснюється найжорсткіший контроль виробництва по кожному з етапів.

Які переваги має Сайдинг Docke

 • Доступна вартість при високих експлуатаційних показниках.
 • Стійкість відтінків і їх різноманіття.
 • Наявність всіх необхідних аксесуарів для швидкого і зручного монтажу.
 • Наявність замку, що запобігає вплив ураганного вітру.
 • протипожежні властивості.
 • Можливість застосування в різних погодних і кліматичних умовах.
 • Тривала офіційна гарантія від виробника.

У чому відмінність даної продукції

Чим дивує сайдинг Деці, так це своїм істотною відмінністю від аналогічних матеріалів інших виробників. Він представлений в неймовірною палітрі відтінків і може мати будь-яку, навіть саму оригінальне забарвлення. Щоб розуміти, на скільки виділяється на загальному тлі продукція даного заводу, потрібно усвідомлювати рівень конкуренції на ринку фасадних матеріалів.

Сьогодні практично всі виробники фасадних матеріалів зовнішнього застосування намагаються з усіх сил зробити свою продукцію відповідно до вимог клієнтів. І коли клієнт бажає купити доступний фасадний матеріал, він може купити сайдинг Docke (Німеччина), вед в ньому поєднується відмінна ціна з високими характеристиками.

Купити сайдинг Docke У Києві

«Сітібуд» пропонує продукцію всесвітньо відомого виробника. Тільки у нас можна придбати сайдингові панелі Docke по відмінною ціною. В асортименті магазину є все забарвлення матеріалу, тому вибір дасться вам легко.

Зовнішній шар панелей виконаний із застосуванням особливої технології – Capstock. Для цього необхідним є застосування складних модифікаторів особливого хімічного складу, а також спеціальних стабілізаторів. Ідеальна геометрія і розміри панелей, а також їх висока ударостійкість і однорідне фарбування робить матеріал максимально зручним і вигідним для застосування.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Сайдинг Docke (Німеччина)Сайдинг Docke (Німеччина)Сайдинг Docke (Німеччина)Сайдинг Docke (Німеччина)Сайдинг Docke (Німеччина)Сайдинг Docke (Німеччина)