Газоблок Стоунлайт

Газоблок Стоунлайт – пористий будівельний матеріал, що використовується в зведенні стін різних будівель. Відноситься цей матеріал до пористого класу бетонів. Має велику кількість пір в своїй структурі.

Як виготовляється газобетон Стоунлайт

Блоки з газобетону мають однакові розміри, це сприяє простому монтажу. Легкий вага не ускладнює процес транспортування. Що стосується процесу виготовлення, то в результаті реакції вапна й алюмінієвої пудри виділяється водень. Він в свою чергу спучує газобетонну структуру, роблячи її мелкопористой.

Чим відрізняється матеріал

Помірною вартістю. Якщо ваше завдання – мінімізувати фінансові витрати на будівництво будинку, тоді слід використовувати цей порівняно недорогий, але дуже якісний і довговічний матеріал. Також знижуються витрати на залучення будівельників, адже укладання газобетонних блоків проходить в рази швидше, ніж, наприклад, цегли.

Хорошими показниками служби. Газобетон Стоунлайт має довгий термін служби завдяки відмінним показниками надійності і міцності. Також йому властиві чудові теплоізоляційні характеристики. Відсутність реакції з хімічними складами гарантує збереження структури. При пожежі матеріал не піддається загоряння і залишається придатним до подальшої експлуатації за умови поновлення внутрішньої і зовнішньої обробки.

Чому варто купити газоблок Стоунлайт

  • Ставлячись до негорючих будівельних матеріалів, він зможе знизити збитки при можливий спалах будови.
  • Навколишнє середовище не надає особливого впливу на матеріал.
  • Характеристики пористих блоків зовсім не поступаються показникам цегли або дерева.
  • Точний розрахунок необхідної кількості блоків можливий завдяки тому, що матеріал виробляється з однаковими розмірами.
  • Ідеальна поверхня блоків не вимагає додаткової обробки, а правильні пропорції не створюють проблем при кладці.

Ще одним істотним гідністю газоблоків Стоунлайт є те, що точні розміри окремих боків дозволяють обходитися без використання клейового шару. Вед вони можуть максимально щільно прилягати одне до одного і тим самим знизити видаткову частину будівництва за рахунок відсутності необхідності придбання спеціального клею. Наявність паз-гребеня дозволяє зробити поперечні шви монолітними. Так виключається можлива втрата тепла через стіни, а домовласник зможе істотно заощадити на обігріві свого житла.

У більшості випадків газобетонні блоки в ході укладання з’єднуються клейовий сумішшю. Вона являє собою поєднання цементу, кварцового піску та перліту. Не варто економити на покупці цього матеріалу, адже з його допомогою можна спорудити довговічну і максимально надійну конструкцію.

У чому вигода від використання матеріалу

Стоунлайт газоблоки стануть кращим рішенням в тому випадку, якщо потрібно:

  • Максимально зменшити терміни будівництва.
  • Знизити трудовитрати на укладку матеріалу.
  • Заощадити на майбутньому обігріві будинку.