Газоблок Аєрок

Газоблок Аерок – будівельний матеріал з чудовими параметрами експлуатації. Його широке використання можливо завдяки доступності і легкості укладання. Газобетонні блоки Aeroc виготовлені відповідно до німецьких технологій, які використовує у виробничому процесі виробник. В основі блоків штучний камінь. Його структура – пориста, при цьому утворюють порожнечу бульбашки мають однакові невеликі розміри. Газобетон Аерок – матеріал, внутрішні пористі порожнечі якого становлять близько 80 відсотків матеріалу.

Властивості газобетону Аерок

  • Мікроклімат. Рівномірно розташовані пори в структурі газобетонних блоків дозволяють ячеистой основі відмінно зберігати тепло всередині будівлі. Це спростить і здешевить завдання його обігріву. Порівнюючи газоблок Aeroc з цеглою, можна скачати, що для нього характерні більш високі теплоізоляційні характеристики – в 3-5 разів.
  • Легкість обробки. Будь-яке будівельне рішення можна реалізувати, використовуючи газобетон Аерок, адже він володіє бажаними параметрами, які полегшують процес обробки. Він з легкістю сверлится і пиляється, також не проблемою буде влаштувати в ньому різні кріплення і виконати проводку.
  • Екологічність. Оскільки в складі матеріалу є цемент, вода і пісок, його можна вважати екологічно нешкідливим. Відсутність шкідливих домішок в складі матеріалу забезпечується високотемпературною обробкою блоків в автоклаві – при високих температурах він набуває тверду форму. Використаний в будівництві будівель Aeroc не нестиме шкоди навколишнього середовища, адже під впливом зовнішніх факторів він не виділяє шкідливих компонентів.
  • Легкість. Це один з найлегших матеріалів для зведення стін. Мінімальний об’ємний вага матеріалу становить 300-500 кг на метр кубічний, але також він може досягати показника в 1200 кг / м.куб.
  • Пожежна безпека. Ніздрюватий будівельний матеріал не сприяє поширенню вогню під час пожежі, адже він відрізняється відмінними властивостями пожежної безпеки. Незмінність структури будівель, побудованих з газобетонних блоків, гарантується навіть при виникненні пожежі. Незмінний вид конструкції гарантується завдяки високому класу вогнетривкості.

Купити газоблок Aeroc

Сучасне будівництво передбачає використання найбільш технологічних матеріалів, за допомогою яких не тільки можна реалізувати унікальні архітектурні рішення, але і зробити будинок максимально теплим і мінімізувати втрату тепла в холодну пору року. Купити газоблок Аерок в Києві Ви можете у «Сітібуд».

При виборі матеріалу враховуйте, що різні його види відрізняються ступенем вираженості того чи іншого параметра. Кладка матеріалу проводиться із застосуванням спеціального клею, так можна сформувати досить тонкий шов кладки, але забезпечити її надійність.

Ідеальні характеристики побудованого будинку можливі, якщо застосувати в його будівництві сучасний технологічний матеріал – Aeroc. Київ пропонує таку можливість кожному покупцеві.