Бітумна черепиця Kerabit Квадро L

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча318 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага8,5 кг/м.кв.
Вага в упаковці22 кг.
Площа загальна3,0 м.кв.
Тип основистеклохолст
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Kerabit Квадро – колекція м’якої покрівлі від фінського відомого виробника, яка має форму гонту у вигляді прямокутників. Неоднаковий розмір прямокутників створює гарний геометричний малюнок покрівлі, при цьому в рамках одного відтінку йде невеликий перехід від світлого до більш темного. Гармонійно виглядати з будь-яким кольором фасадів дозволяє різноманітність відтінків покриття. Кількість відтінків може змінюватися, адже в колекції постійно оновлюється колірна гамма.

Битумна черепиця Kerabit Квадро може з легкістю адаптуватися під різні умови експлуатації – це може бути зона м’якого клімату або найсуворішого. Зміцнений склад матеріалу уможливлює стійкість покрівлі до самим агресивним поривів вітру. Найбільш цінні для покупця переваги використання покриття такого класу – це легкість монтажу, тривала експлуатація і багатий вигляд покрівлі.

Купити гнучку черепицю Kerabit Квадро

Купити бітумну черепицю Kerabit Квадро у компанії «Сітібуд» можна дуже вигідно. Тут ціна така, що ваша покупка стає дуже доцільною в світлі своєї економічності. А якість, яке отримаєте натомість, буде багато років переконувати в правильності вибору.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера