Бітумна черепиця Aquaizol

Каталог товарів

Бітумна черепиця Акваізол з’явилася на ринку України 13 років тому і встигла зайняти досить міцні позиції серед великої кількості конкурентної продукції. Український виробник подбав про те, щоб продукція однойменного заводу мала гідними технічними характеристиками і могла змагатися з аналогами від найвідоміших європейських заводів.

Переваги м’якої черепиця Акваізол

Продукція українського заводу можна охарактеризувати як доступну і якісну, до того ж їй властиві такі переваги використання:

  • Бітумна черепиця Aquaizol не схильна до гниття, іржі і практично не піддається корозії, а це значить, що покрівля може довгий час перебувати у відмінному стані і без найменших зовнішніх змін.
  • Також матеріал стійкий до таких впливів зовнішнього середовища, які передбачають вплив біологічних або хімічних факторів.
  • Невибагливість у догляді і обслуговуванні в поєднанні з простим монтажем роблять продукцію Акваізол ще більш привабливою в очах потенційних споживачів.
  • Відповідність світовим стандартам якості доводять високий рівень професіоналізму компанії, яка ретельно стежить за якістю продукції і працює над її вдосконаленням.
  • М’яка покрівля Aquaizol прекрасно справляється з завданнями – протистояти сильним поривам вітру, мінімізувати рівень шуму під час рясних опадів.
  • За вартістю така продукція в рази виграє у конкурентів.

Асортимент продукції

Продукцію компанія випускається в двох лінійках – Мозаїка і Акцент, при цьому перша має форму сот, а друга реалізована з прямокутною нарізкою. Відтінки на нашому сайті представлені різні, тому Ви зможете купити бітумну черепицю Акваізол в самому відповідному колірному варіанті.

Купити бітумну черепицю Aquaizol в Києві

Завдяки найціннішим для кінцевого споживача переваг – довговічності, доступності та невибагливості, матеріал став дуже популярним на ринку Києва. Складається він з 6 шарів, які забезпечують покрівлі прекрасні технічні та декоративні властивості. Армована основа з обох сторін покрита модифікованим бітумом. Із зовнішнього боку покриття поверх бітумного шару наноситься керамізірованний кам’яний гранулят, а з внутрішньої сторони йдуть самоклеючий шар і знімна плівка.