150 грн.

Технічні характеристики:

Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк 100 – 275 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
150 грн.
Опис
Кольори покриття
Відгуки
Доставка
Супутні товари
Фото об'єктів

Металочерепиця Італія відома своїми унікальними експлуатаційними параметрами – оптимальна товщина сталевого підстави з поліпшеними захисними шарами дозволяє отримати надміцне і надійне покрівельне покриття. На сьогоднішній день це один з найбільш елітних варіантів металочерепиці. Вона коштує дорожче аналогічної продукції з китайського і словацького металу. Також термін служби металочерепиці в даному випадку може істотно збільшуватися.

Які вигоди від використання покриття

Крім того, що ваша покрівля придбає надзвичайно виразний і дорогий зовнішній вигляд, вона також:

  • Чи зможе ефективно протистояти будь-яким негативним впливам зовнішнього середовища, зберігаючи свою форму і колір протягом багатьох років служби.
  • Чи не зажадає особливого догляду, а також порадує зручністю і легкістю установки.
  • Прослужить максимально довго без необхідності в ремонті і обслуговуванні.

Металочерепиця Італія – сучасне вирішення питань по облаштуванні покрівельних конструкцій. Вибір такого матеріалу викликаний тим, що домовласники хочуть отримувати якісні будівельні матеріали і відповідно високі результати їх експлуатації. Більшість покупців віддає перевагу заплатити більше, але мати впевненість в тривалості служби матеріалу.

Купити металочерепицю Італія

У Києві проблем з вибором і покупкою покрівельних покриттів не виникає, хіба що через надмірно широкого асортименту. Якщо покупець точно визначився з тим, яке покриття йому потрібно, він може сміливо вибирати металочерепицю з металу італійського виробництва і бути впевненим в його гідній якості.

Купити металочерепицю Італія пропонує «Сітібуд» – компанія, у якій найнижчі ціни на всі види популярного покрівельного покриття. Ми гарантуємо, що ваш вибір буде правильним, для цього надамо необхідні консультації і порекомендуємо найвідповідальніших виробників.

Такі параметри матеріалу, як довговічна служба, відмінна стійкість до зовнішніх впливів і естетичний зовнішній вигляд, приваблюють багатьох домовласників, адже вони в першу чергу зацікавлені отримати гарну і міцну покрівлю в результаті проведення будівельних робіт.

Вибір відтінку і форми хвилі дозволить зробити вашу покрівлю ще більш індивідуальною і унікальною.

Металочерепиця Італія
4 (80%) 3 Голос[ов]