Технічні характеристики:

Довжина1000 мм
Ширина318 мм
Тип основистеклохолст
Тип бітумаSBS модифікований
Вага8,5 кг/м.кв.
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Площа в упаковці 3,0 м.кв.
Вага в упаковці22 кг.

Кольорова гама

Бітумна черепиця Kerabit Трійка – колекція м’якої покрівлі, яку ще називають формою К. Відноситься матеріал до традиційних моделей і має класичний для гнучкої покрівлі малюнок – бджолині стільники. Фінської якості бітумна черепиця Kerabit Трійка К завжди асоціюється з високою якістю, багатим видом і легкої експлуатацією.

Класична геометрія гонту сприяє популярності модельного ряду покриття, до того ж в колірних варіантах практично немає обмежень. Колір покрівлі може бути червоним, зеленим, мідним, сірим і коричневим. Є всі кольори, які найчастіше цікавлять домовласників, адже вони за будь-яких обставин будуть актуальними.

Купити гнучку черепицю Kerabit Трійка К

Купити бітумну черепицю Kerabit Трійка До просто – зв’яжіться з менеджером компанії «Сітібуд». Ми займаємося реалізацією покрівельної продукції Керабит в широкому асортименті, адже це один з еталонних прикладів того, якою має бути якісна м’яка покрівля. Особливо популярною роблять бітумну черепицю Керабит Трійка ті її властивості, які дозволяють їй протистояти зовнішнім факторам. Збереження відмінних зовнішніх даних і довголітня експлуатація говорять тільки на користь покриття.

Оцените!