Паробар’єр

Паробар’єр – це той шар покрівельного пирога, який укладається в першу чергу. Крім застосування пароізоляції в покрівельному будівництві, без неї також не обходиться зведення стін будівель. Покупцям, які готуються до будівництва даху і дізнаються, які саме матеріали і комплектуючі необхідно для цього придбати, цікавляться питанням – з якою метою застосовується пароізоляційна плівка.

Навіщо використовують паробар’єр

У більшості випадків облаштування покрівлі передбачає забезпечення бажаних характеристик і властивостей конструкції. А коли мова заходить про захисні внутрішніх шарах, то практично кожен розуміє, що потрібно буде подбати і про шарі гідроізоляції, і про шарі пароізоляції. Виконуючи монтаж покрівельних матеріалів суворо за інструкцією, ви зможете отримати бажаний результат довговічною експлуатації покрівлі – збереження своїх функцій і зовнішніх даних.

Зміна температурного режиму не завжди відбувається плавно. Коли йдуть різкі скачки і відзначається істотний перепад показників, всередині будь-якого приміщення може утворюватися конденсат – надлишки вологи. Коли конденсат виникає в підпокрівельному просторі під впливом тих самих перепадів температур, він може негативно впливати на деякі важливі покрівельні елементи. Таким чином функції покрівлі не можуть виконуватися в повному обсязі, як того хотілося б домовласникові.

Ще одним важливим моментом є те, що потрапляння вологи на утеплювачі може спрацювати у вигляді підвищення його теплопровідності. Для металевих елементів вплив вологи очевидно – може виникати іржа або навіть корозія. Дерев’яних елементів загрожує гниття і покриття мохом. У будь-якому випадку будівельні матеріали піддаються істотному руйнуванню, що небажано для забезпечення всіх функцій, які покладені на покрівельну конструкцію.

Пароізоляційна плівка – це той бар’єр, який необхідний для створення бажаного мікроклімату в просторі. Він розділяє конденсат і елементи покрівлі, дозволяючи їм зберегти свої вихідні параметри і виконувати поставлені завдання. Актуальність застосування пароізоляційних матеріалів стосується не тільки сфери будівництва дахів. У захисті від вологи потребують і стіни будівлі, і підлоги, і балкони.

Як вибрати і купити паробар’єр в Києві

Навряд чи в Києві у вас можуть виникнути проблеми з покупкою матеріалів, що мають пароізоляційні властивості. Зокрема, компанія «Сітібуд» пропонує вашій увазі всі види мембран і плівок, які прийнято використовувати в покрівельному будівництві.

У пошуку якісних пароізоляційних матеріалів вам допоможуть наші фахівці. Вони розкажуть про всі відмінності продукції різних виробників, а також допоможуть розібратися, на які параметри матеріалу варто звертати найпильнішу увагу. Є ряд варіантів для таких будівель, де необхідно забезпечити максимально енерго-ощадну функцію.

Переваги використання пароізоляційної плівки

  • Для покупки покрівельних плівок даного типу не доведеться використовувати багато грошей. Це досить доступний аксесуар, а його асортимент дозволяє підібрати продукцію строго виходячи з початкових даних – умови експлуатації покрівлі, особливості клімату, рясність опадів і т.д.
  • Збереженням і естетичністю покрівлі та її функціональності зможуть похвалитися ті домовласники, які не економлять на покупці паробарьера.
  • Покрівельний пиріг буде тривалий час виконувати всі поставлені завдання, а його елементи не будуть піддаватися найменших впливів вологи і конденсату.