Сайдинг під дерево в останні роки користується великою популярністю. Це пов’язано з тим, що будівлі з подібною облицюванням виглядають дуже вишукано, а матеріал, який при цьому використовується, коштує набагато дешевше натурального дерева. Також такий варіант облицювання не надто вибагливий у догляді, а його монтаж настільки простий, що з ним впоратися навіть непрофесіонал.

Сайдинг під колоду – чудовий замінник натуральних матеріалів. За зовнішнім виглядом він не сильно відрізняється від справжнього дерева. Він має широку палітру кольорів, яка імітує різні породи. При його виробництві використовуються сучасні матеріали і технології.

Існує два види сайдингу під дерево:

  1. вініловий.
  2. металевий.

Кожен з них має свої переваги. Якісні характеристики, розміри, колірне рішення – фактори, які впливають на вартість дерев’яного сайдинга. Купивши вініловий або металевий сайдинг, ви забезпечите надійний захист для вашого будинку.

Переваги сайдингу під дерево:

  • Доступна ціна.
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища.
  • Тривалий термін служби.
  • Привабливий зовнішній вигляд.
  • Легкість монтажу.
  • Пожежна безпека.
  • Екологічність.

Дерев’яний сайдинг стане прекрасним варіантом облицювання для вашого будинку. Він забезпечить вам надійне покриття, яке, до того ж, буде мати естетичний вигляд. Такий матеріал прекрасно буде поєднуватися з іншими елементами декору. Таке облицювання вашого будинку зробить вас ближче до природи. Але не тільки для приватного будівництва можливо застосовувати сайдинг під дерево. Таке облицювання підходить також промисловим і комерційним будівлям.

Компанія «Сітібуд» пропонує купити сайдинг під брус. На нашому сайті ви знайдете великий вибір даного матеріалу різних виробників. Ми пропонуємо найякісніші будматеріали. Наші співробітники організовують доставку в будь-яке місце. Також ви можете скористатися консультаціями наших фахівців, викликати співробітника для безкоштовного виміру. Ціна на наш товар – найдемократичніша. З такою облицюванням ви отримаєте стильне оформлення, витративши при цьому мінімум зусиль і коштів.

Ви можете оформити замовлення, заповнивши онлайн-заявку, а також зателефонувавши за контактними телефонами. Ми чекаємо ваших дзвінків. Наше обслуговування отримало позитивні відгуки клієнтів.

Оцените!