Технічні характеристики:

Повна довжина 400 мм
Повна ширина 190 мм
Довжина покриття 170 мм
Ширина покриття  192 мм
Вага 1 плитки 2,1 кг
Кількість в 1 м.кв. 30,4 шт.
Крок обрешітки 145-170 мм
Гарантія 33 года
Мінімальний ухил покрівлі 30°

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Віденська – класичний і строгий вигляд покрівлі за умови використання продукції корпорації Тондах марки Венская. Вона виконана в класичному дизайні плиток і має повністю плоску поверхню. Черепиця у вигляді стрічки з двома типами кутів – з чіткими гранями або закругленими. Не порушуючи абсолютно величність найдорожчих і вишуканих будівель, черепиця Віденська тільки доповнює їх витонченість. Покрівля зможе придбати цікавий і чіткий геометричний малюнок без будь-яких надмірностей.

Купити натуральну черепицю Tondach Венская

Кольорові обробки і нанесення різних типів покриттів дозволяє покриттю підлаштовуватися під будь-які вихідні дані експлуатації. Маючи габаритні розміри в 400 мм по довжині і в 190 мм по ширині, плитки легко і зручно укладаються на поверхню будь-якої покрівлі, навіть складної конфігурації.

При вигляді покрівлі з покриття даної марки, можна спочатку подумати, що використовувалося сланцевое дахове покриття. Однак витонченість натуральної покрівлі все одно буде чітко видна навіть для недосвідченого ока. Агнобірованная поверхню або без покриття – на ваш вибір черепиця може бути придбана в будь-якому з варіантів.

Оцените!