Технічні характеристики:

повна довжина467 мм
повна ширина278 мм
довжина покриття345-395 мм
Ширина покриття 220 мм
Вага 1 плитки3,7 кг
кількість в 1 м.кв.11,7 шт.
крок обрешітки360-375 мм
Гарантія33 года
Мінімальний ухил покрівлі22°

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Самба – покриття з обпаленої глини, яке реалізовано у великому форматі. Плитки мають великі габаритні розміри, що сприяє зменшенню кількості необхідного матеріалу і зниження трудовитрат монтажників. Популярність профілю, в якому реалізована продукція даної колекції, стала можливою завдяки м’яким лініям і приємній формі хвилі. Оскільки рекомендація щодо облаштування обрешітки полягає в тому, що її крок повинен відповідати відстаням від 360 до 375 мм, вдається також знизити витрати на придбання пиломатеріалів.

Купити натуральну черепицю Tondach Самба

керамічна черепиця Тондах колекції Самба має спеціальні жолоби, які призначені для ефективного водовідводу з поверхні даху. Рекомендованим кутом нахилу схилів даху є показник вище 12 градусів.

Невелика вага плитки покриття складає всього 3,7 кг, а на метр квадратний необхідно використовувати близько 11 плиток. У відтінках ваш вибір не буде обмежений, адже крім можливості купити покриття в натуральному відтінку без покриття, є ще агнобірованная черепиця і з глазур’ю Амадеус. У будь-якому випадку покрівля з покриття Самба від компанії Тондах виглядає багато і презентабельно.

Оцените!