Технічні характеристики:

Повна довжина455 мм
Повна ширина270 мм
Довжина покриття354-372 мм
Ширина покриття218 мм
Вага 1 плитки3,9 кг
Кількість в 1 м.кв.12,3 шт.
Крок обрешітки368 мм
Гарантія33 года
Мінімальний ухил покрівлі22°
Вага48,0 кг/м2

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Кармен – покриття з широким діапазоном відтінків, виготовлене з найякіснішої натуральної глини. В результаті процесів обробки глина набуває бажаний рівень міцності і унікальний відтінок. У структурі плиток є спеціальні поглиблення – канавки для водовідведення. До того ж висока хвиля конусоподібній форми дозволяє покрівлі бути стійкою до впливу сильного вітру. Керамічна черепиця Кармен від корпорації Тондах – це вишукане і сучасне покрівельне покриття, яке можна придбати з метою ефективного облаштування власної покрівлі – нової або існуючої.

Купити натуральну черепицю Tondach Кармен

Перш, ніж придбай покриття колекції Кармен, потрібно знати, що для нього характерні такі розміри: довжина – 455 мм, ширина – 270 мм. Рекомендований крок обрешітки при цьому не повинен бути менше, ніж 368 мм. Витрачається покриття економно – всього 12 плиток необхідно укласти на один метр квадратний даху.

Черепицю Кармен можна купити як в натуральному відтінку без покриття, так і з покриттям з агноба. Вдосконалений зовнішній вигляд плиток і глибокий відтінок робить його максимально привабливим для домовласника, а монтажникам приємно і зручно працювати з черепицею такого рівня.

Оцените!