Технічні характеристики:

Повна довжина 400 мм
Повна ширина 200 мм
Довжина покриття 250-280 мм
Ширина покриття  190 мм
Вага 1 плитки 1,9 кг
Кількість в 1 м.кв. 35 шт.
Шаг обрешітки 145-160мм
Гарантія 33 роки
Мінімальний ухил покрівлі 30°
Вага 61,0 кг/м2

Кольорова гама

Натуральна черепиця Tondach Бобровка – класичний вид покрівлі при застосування подібного покриття забезпечений. Закруглена форма черепиці додасть будь-якому даху ексклюзивності. На додаток до вдалого геометричному рішенням можна вибрати оптимальний відтінок з бажаним типом покриття плитки.

Розмір однієї плитки становить 400 мм по довжині і 190 мм по ширині. Що стосується рекомендації по куту нахилу і кроку обрешітки, то вони змінюються в залежності від вихідних даних. Так, наприклад, при мінімальному куті нахилу ската покрівлі 25 градусів оптимальним буде крок обрешітки в 145 мм, а витрачатися матеріал буде з розрахунку 35 штук на метр квадратний. При збільшенні показника кута до 45 градусів обрешітку можна облаштовувати з великою відстанню – 160 мм, а кількість задіяних плиток в облаштуванні одного метра квадратного кролі знижується до 32 штук.

Купити натуральну черепицю Tondach Бобровка

Черепиця марки Бобрівка радує на тільки естетикою геометричної форми, а й широким діапазоном кольорів. Ви може придбати таку черепицю без будь-якого покриття, і вона буде мати натуральний відтінок, який буде актуальний в будь-який час. Також є можливість замовити черепицю Бобрівка з покриттям агноб, глазур і глазур «Амадеус».

Оцените!